Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyaként, szerinted ezek...

Anyaként, szerinted ezek mikortól férnek bele a nevelőapa - nevelt lány kapcsolatba?

Figyelt kérdés

- Mikortól maradhatnak egyedül a lakásban, hosszabb időre? Akár napokra is.

- Belefér-e a közös, hosszabb program, amolyan apa-lánya hétvégi wellness, túra, vadászat,...?

- Mikortól mehetnek ketten külföldre? Nem valami arab ország, csak Osztrák bevásárlás pl.

- Naptejezés, talpmasszázs, gyógymasszázs,...?


Apa bűntetlen, fehér, magyar.


Mennyi idősnek kéne lennie a lánynak, és a kapcsolatnak?


2021. júl. 23. 12:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
ha ezen görcsölnék, már nem lenne kapcsolat.
2021. júl. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Egész pici kort leszámítva akármennyi. Ha nem bízol annyira a pasiban, hogy rá mered bízni a lányodat akkor nem értem minek vagy vele.
2021. júl. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk szerintem elég ritka, hogy apa-lánya külön programokat csinálna (értem itt a külföldet, welness hétvégét).
2021. júl. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Erre nincs sablon válasz. Nem mindegy az sem, hogy 3 vagy 13 éves a gyerek, vagy milyen a kapcsolatuk. Lehet, hogy 10 év után sem...
2021. júl. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%

"Naptejezés, talpmasszázs, gyógymasszázs, apa-lánya hétvégi wellness"


Édesapámmal se volt soha ilyen programunk. Igazából túrázni is mindig 3an mentünk.


Valamint nem írtad le, hogy hány éves a lányod. Meg azt se hogy milyen a viszonyuk. Inkább ezen múlik, nem a heteken/hónapokon.

2021. júl. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Attól tartasz, hogy a párod rámászik a lányodra?
2021. júl. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
Amikortól megbízol benne. nem eltelt hetekhez vagy hónapokhoz kell ezt kötni, hanem a bizalomhoz.
2021. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk onnantól, hogy úgy érzed, ez a férfi megfelelő partner neked és a gyerekednek.
2021. júl. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha felmerülne a legkisebb gyanú vagy bizalomhiány is a nevelőapával szemben, akkor szerintem az egész kapcsolat megkérdőjeleződik.


Kérdező, szerintem szingli anyaként el kell döntened, hogy nevelőapát akarsz a lányodnak vagy dugópajtást magadnak. Úgy kell kezelni az adott férfit.

2021. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%
Na igen, eleg ritka, hogy egy neveloapaval annyira jo kapcsolat legyen, hogy anyuka nelkul mennek ide-oda. Tura, vadaszat, horgaszat, sportesemenyek latogatasa, bevasarlas persze belefer, ha anyukat nem erdekli vagy nem er ra, de a kozos wellnesst, meg naptejezest tulzonak erzem. Sajat apam se kenegetett naptejjel. Ez tini korban mar szerintem kellemetlen lehet mindket felnek.
2021. júl. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!