Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim elváltak még 12...

Szüleim elváltak még 12 éve.Anyám még mindig ezt fújja?(nagyon idegesítő)Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
12 éve elváltak a szüleim,de anyám még mindig apámat szídja,holott ő is hibás volt.Arról hogy ha 2 ember eljut a válásig,ahhoz mind a 2 emberre szükség van.Nem mondom hogy apám szent ember,de egy jó szívű és hatalmas szíve van.Sokat dolgozott azért hogy a család anno,vigye valamire.Amikor anyám szídja vagy akkor szídta,nagyon mérges tudtam lenni vagy tudok lenni.Mert tény megcsalta anyámat,de tudom hogy azért tette,mert anyám pont lesza.rta a fejét és apám csak gályázott hogy a családnak jó legyen.Már ott tartok,hogy anyámat havonta egyszer hívom fel és 2 havonta megyek hozzá.Pontosan ezért mert csak ezt hallgatom.Plusz azt hogy te is olyan vagy mint apád.
2021. júl. 24. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
A te is olyan vagy mint apád elhangzása után egyszerűen letenném a kagylót vagy felállnék és hazamennék.
2021. júl. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
úgy látszik anyád beleragadt ebbe a történetbe. biztos, hogy ez neki sem jó. folyamatosan mérgezi magát, meg téged. azt kéne meglátnia, hogy egy boldogabb élet várna rá ha sikerülne elengednie ezt a dolgot. én erre próbálnám ráébreszteni, hogy egy jobb életminőséget tudna elérni ha lezárná a múltat, túllépne a sérelmein. a kapcsolattartást a fent leírtaknál ritkitani már nem nagyon lehet, így marad a meggyözés.
2021. júl. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Ritka az olyan válsá ahol utána ne fujnának egymásra.
2021. júl. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Ha ezt leszámítva normális a viszonyotok akkor én annyit mondanék neki,hogy egyszer és mindenkorra zárjuk le ezt a témát.

Felnőttem, látom és láttam is mi történt.Az a véleményem hogy mindketten hibásak voltatok.

Rég le kellett volna már zárni magadban ezt a dolgot még akkor is ha teljes mértékben áldozat lettél volna.Azóta boldogan élhetnéd az életed, ahelyett,hogy ebben dagonyázol.

Többet nem szeretnék erről beszélni.

Ha ez nem segít,akkor nincs ötletem.

2021. júl. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Az én szüleimnél is ugyanez a nóta, anyám valószínűleg úgy fog meghalni majd egyszer, hogy élete végéig kesergett. Szerintem vannak emberek, akik egyszerűen nem szeretnek boldogok lenni. Jobb nekik az állandó áldozat vagy mártír szerep. Én általában azt szoktam neki mondani, mikor rázendít, hogy mindenki éli az életét, és attól még, hogy ez megtörtént, tovább kell lépni. Ő élete, ő döntése meddig kesereg, senki nem fogja már jobban sajnálni. Ilyenkor egy időre leáll.
2021. júl. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%
Én kitagadnám. De te tudod ha tovább akarod magad szopatni, akkor nyeljed amit szívsz.
2021. júl. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!