Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináltok ilyen helyzetben...

Mit csináltok ilyen helyzetben? Nem idegesítő?

Figyelt kérdés
Rengetegszer megtörténik velem hogy pl van egy olyan utca aminek a fele le van zárva és csak egy ember tud egyszerre elmenni én meg megvárom hogy átjöjjön ő vagyis előre engedem(ha nem engedem akkor is jönne magától) mindegy a lényeg hogy képtelen megköszönni rámnéz és megy tovább.Vagy pl Társasházban lakok és előttem egy 2 méterre becsukja az ajtót az előttem levő és cs*szik kinyitni.Sőt rengetegszer van az is hogy száll ki valaki a liftből ott megy el előttem 20cm re ráköszönök és nem köszön vissza.Most már azt csinálom hogy senkinek nem köszönök sz*rok a pofájukra majd ha ő köszön köszönök én is.
2013. ápr. 12. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyél toleránsabb. Teljesen igazad van, tényleg bunkóság az, hogy nem köszönnek vissza, vagy becsukják előtted az ajtót. Akkor a legnehezebb türelmesnek maradni, ha neked van igazad. Viszont ha felkapod a vizet, attól a probléma valószínűleg nem fog megoldódni, magadnak viszont okozol pár kellemetlen percet. Az ilyen igazságtalan, apró kellemetlenségeket a legjobb egy vállrándítással elintézni.
2013. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert a legtöbben közömbösek és beletojnak mindenbe. Csak annak köszönj, akinek úgy érzed hogy fontos. Szomszédnak azért nem árt(bár itt is lehetnek kivételek).

Nem kell a szívedre menni mindent, ilyen világba élünk.

2013. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*venni
2013. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkább elszomorító. Az emberek egy része kezdi elfelejteni, hogy közösségben él, és ez bizonyos odafigyelést igényel. Többnyire rendkívüli igénytelenséggel és arroganciával társul.

Valóban az a legjobb, ha továbblépsz. Amit meg tudsz oldani, oldd meg, amit nem, hagyd másra és ne foglalkozz vele.

2013. ápr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!