Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek egy ilyen helyzetben?

Mit tegyek egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Bátyám (24 éves) mindig is piszkált, de amióta új barátnője van, azóta nem bírom idegekkel. Ritkán találkozunk, de amikor ez történik, akkor szinte minden mozdulatomba beleköt és nem csak ő piszkál , hanem a barátnője is. A lány úgy viselkedik velem mintha anyám lenne pl. elmondja, h rendesen járjak be iskolába (egyetemre járok), sokszor kerül, levegőnek néz, ha pedig beszélünk, akkor nagyon lekezelő velem (ha bejön a szobámba, akkor mindig felhúzott szemöldökkel nézi a dolgaimat) és sokszor még mások előtt is "éget" pl. múltkor a buszmegállóban elkezdte fogdosni a hajam, és hangosan nevetett rajtam, h milyen ritka. Bátyám ugyanezt csinálja, ráadásul már hazudozik is rólam. Mit tehetek vagy hogyan szabaduljak ebből a helyzetből?

köszönöm!

22/L



2014. aug. 26. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Költözz el ha tudsz, ha nem, akkor sajnállak, elég rossz lehet. Próbáld meg figyelmen kívül hagyni őket. Esetleg bátyáddal beszéld meg.
2014. aug. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A csajt miért nem törölted még képen, amikor bement a szobádba?

A buszmegállóban meg kezdj el kiabálni, hogy "ne mássz rám, én nem vagyok leszbikus".

Röviden: magasról tojd le őket, nem muszáj beszélned velük, a szobádba meg be se engedd.

2014. aug. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
kerekedj föléjük.Cikizd vissza te is őket. Mondd neki, hogy milyen kövér(sovány), hogy mennyire nem áll jól neki az a ruha, ami rajta van. Ne legyél nyuszi. Minél jobban hagyod, annál jobban fognak bántani.
2014. aug. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Sajnos egy egyetemre járunk , így nem tudom őket kerülni csak most nyáron, de így is folyton rakják ki a képeket, amiket a nyaralásokon készítettek , és mindig az orrom alá dörgölik, h mennyi barátjuk van, nekem pedig egy sincs.

2014. aug. 26. 19:28
 5/10 anonim ***** válasza:
22%

Biztos, hogy 24 és 22 évesek vagytok?

Nem 14 és 12?


Menj, és árulkodj anyukádnak!

Esetleg húzd meg a csaj copfját!

2014. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Snowboard válasza:
29%
Lödd le a csakjt vaaagy ha van eszed ott hagyod ōket
2014. aug. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Snowboard válasza:
29%
Vàltosztassad a baràtnōt férfivà vadàsz le edd meg a bàtyàddal és happy end szívesen
2014. aug. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
adsz hozzá varázspálcát?
2014. aug. 26. 19:48
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Ordítsd le nyilvánosan a csajt, amikor piszkál a buszmegállóban, amikor meg bemegy a szobádba, akkor egyszerűen lökdösd ki. Legyél erősebb, mást nem tehetsz. Bár baromi nehéz, én is voltam ilyen helyzetben. A szüleid ehhez mit szólnak?
2014. aug. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A bátyád aki 24 éves egy 14 éves kamasz majomra emlékeztet a barátnőjével együtt. Te meg kb 12-es lécet ütöd!

Minden hülye egyetemet fog végezni? Ki fog dolgozni?

2014. aug. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!