Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá apukámat, hogy...

Hogy vegyem rá apukámat, hogy ne meztelenül járkáljon az egész család előtt egész nap a lakásban? Mikor megmondtam, neki szépen, hogy egy pólót azért felvehetne, leüvöltötte a fejem, hogy milyen kis szemtelen sz.rházi vagyok, hogy ez gond nekem.

Figyelt kérdés

16/L

Apukám 50/F



2021. júl. 26. 10:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
15%
ő háza
2021. júl. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 anonim ***** válasza:
64%

Jézusom, ilyen tényleg létezik?


Családon belül is illik a diszkréció, privát szféra betartása...


Ne haragudj, nem tiszteletlenségből kérdezem, de az édesapádnál minden rendben van? Nem közelít feléd kétesen, nem nézeget fiatal lányokat?


Ilyen dolog egészséges apuka fejében meg sem fordulna, hogy a lógó micsodájával mászkáljon a közel nagykorú lánya előtt...


Hát, az édesanyáddal nem tudsz erről beszélni? Ő nem szól rá, hogy viselkedjen már?


Mondd meg neki, hogy téged ez kellemetlenül érint...de, normális esetben, nem neked kellene erre felhívni a figyelmet 😟

2021. júl. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/94 anonim ***** válasza:
70%
Anyud nem tud rá hatni? Undorító, hogy így mutogatja magát és szeméremsértés!
2021. júl. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 anonim ***** válasza:
84%
Érdekes a nézőpontod. Azt gondolnám, hogy elsősorban az zavar egy kamaszlányt ilyen helyzetben, hogy az apja alul meztelen, nem az, hogy a felsőteste az.
2021. júl. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/94 anonim ***** válasza:
87%
Mit takar a meztelenség ? Ha egyszál pöcsben van egész nap, akkor igazat adok. Ám ha póló nélkül mászkál, főleg ilyen melegben, az nem értem miért baj. Gondolom az nem zavar, amikor strandon gyakorlatilag fecskében vannak a pasik, a nők pedig bugyiban és melltartóban. Én római katolikus, konzarvatív családból származom, de ennyire még én sem vagyok prűd.
2021. júl. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/94 anonim ***** válasza:
80%
Strandon sem látsz meztelen embereket? gondolom ha pólót írsz akkor nem gatya nélkül van.
2021. júl. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/94 anonim ***** válasza:
95%
Ha csak póló nincs rajta nem meztelen.. Szóval mi a baj azzal hogy ebben a rohadalom melegben nem vesz pólót?
2021. júl. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/94 anonim ***** válasza:
85%
kánikula van nehogymár ne lehessen legalább othhon félmeztelenül, mert akényes kislánynak nem tetszik.
2021. júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/94 anonim ***** válasza:
44%

Ki a fene szavazza le a normális válszokat?!


Ha ez a norma a családban, hogy a kamasz lányom előtt lógatom a tököm..akkor itt nagyon nagy bajok vannak az országban 👌

2021. júl. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/94 anonim ***** válasza:
81%
A tökét? PÓLÓ nincs rajta...
2021. júl. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!