Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha megharagudott...

Mit tegyek, ha megharagudott apám, mert nem akarok se férjhez menni, se gyereket szülni?

Figyelt kérdés

Mikor ezeket megmondtam neki, közölte hogy meg se kellett volna születnem, meg nem érte meg taníttatni se, meg öregkoruka le se fogom tojni őket....


200 km-t utaztak, erre egy szó nélkül kisétált és otthagyott. Anyám szerencsétlen meg csak nézett.


Mit mondjak, nagyon rosszul esett. Eddig azt hittem, hogy szeret...



2021. júl. 24. 18:43
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
90%

Hagyd rá, saját életed és döntésed.

Ha nem akarsz, ne vállalj teljes mértékben magánügy szerintem.

Az hogy erre így reagált... kritikán aluli. Nem akarlak megsérteni de egy hülye gondolkodásmód.

2021. júl. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
89%
Ez van, te is csak azért születtél hogy legyen majd unoka
2021. júl. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
92%
Semmit. Nem azért csinálunk gyereket hogy majd legyen unoka, hanem mert szeretnénk felnevelni valakit, aki utána önálló emberként tudja élni az életét és van vele egy szoros kapcsolatunk. Apád ezt dobta el most kb.
2021. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
87%
Nem igaz hogy 2021ben még mindig itt járunk. Mondd el neki, hogy nem akarsz, és kész. Ha megharagszik megharagszik... attól még nem fogsz akarni
2021. júl. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
19%
Apáddal nem beszélsz, amíg bocsánatot nem kér. Az esküvődre sem hívod meg, nem is unokázhat. Igen-igen, most így gondolod, hogy egyik se lesz, no de láttunk már karón varjút. Sokat.
2021. júl. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
91%

Annyira átérzem. Olyan 12 éves koromban kiderült, hogy engem is csak azért szült meg anyám, hogy öregkorukban gondoskodjak róluk. Hát mondanom sem kell, a rengeteg bántalmazás után erre ne is számítson. Ezért is mondja mindig, hogy megbánta, hogy nem szült mégegyet. (Azt hiszi, ha lenne testvérem, akkor ő már tuti máshogy gondolkodna, lol)

Meg persze akárhányszor feljön a gyerek téma, és szépen elmondom, hogy nem fogok gyereket vállalni, jön a sírás, hogy ők márpedig unokázni akarnak.

Szerintem ha megtudnák, hogy aszexuális vagyok, meg is ölnének. :D Már csak röhögök az egészen, szégyen, ahogy az ilyen emberek viselkednek.

2021. júl. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
96%

Az én apám is elég rosszul fogadta, régebben csak annyit mondott rá hogy majd kinövöm.


Most mikor szóba került, mondta hogy nem fog rám hagyni semmit mert nincs értelme, ha nem lesz gyerekem (van egy vállalkozása)

Inkább elad mindent és feléli..


28F

2021. júl. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
99%
Én pont ma írtam ki az esküvőmről egy kérdést, és kb. hasonló a felállás, annyira magamat látom a kérdésedben.
2021. júl. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
74%
Egyrészt megértem mert biztos beleélte magát hogy milyen lenne egy kis unoka de azt meg kéne értenie hogy ez a te életed, nem így kellene reagálnia hogy ott hagy szó nélkül. Szép szülő mondhatom
2021. júl. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim válasza:
80%

Adj neki időt, elfogadja majd és bocsánatot fog kérni a viselkedéséért!

Rá fog jönni hogy szíved joga ezt eldönteni csak eddig Ő mást gondolt és igen lehet beleélte magát az unokába és esküvőbe és ez a kijelentés hidegzuhanyként érte.

2021. júl. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!