Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként mit lehet elvárni...

Szülőként mit lehet elvárni egy gyerektől azzal kapcsolatban, hogy mennyit árul a magánéletéről? ( csajozás, pasizás, szerelem, párkapcsolat, nemi élet ) A te gyereke(i)d mennyit és mit mond(anak) ezzel a témával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Elvárjátok azt, hogy tőletek kérjen tanácsot, segítséget? ha esetleg kiderül(ne), hogy vmiről nem számolt be, nem hozzátok fordult, akkor hogyan reagáltok/reagálnátok?

2021. júl. 24. 14:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Elvárni? Elvárni semmit. Ha jól lettek anno lerakva az alapok, akkor kérdez/beszél magától is, ha nem, úgy teljesen mindegy, hogy a szülő "mit vár el". Fújhatja.
2021. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
1!
2021. júl. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Fel ev utan elmondtam, hogy van baratom, 1 ev utan bemutattam. Azt hogy szexelunk (3 eve egyutt vagyunk) azt nem nehez kitalalni, de magamtol nem mondom, nem is tartozik senkire. Ha valaki tetszett ez elott, arrol nem szóltam, de ha komoly parkapcsolata lesz vkinek azert arrol illik szolni. Ennyi.

20l

2021. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Azért nem mindegy, hogy a gyerek 15 vagy 30 éves.
2021. júl. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

A nemi élet és a párkapcsolat elsősorban csak a gyerekre és párjára vonatkoznak.


Ha meg a szülő-gyerek kapcsolata jó minőségű,el fogja mondani a gyerek az egyéb más dolgokat.


De elvárni nem lehet!


Vagy elmondja,vagy nem.

Elvárni nem lehet.

2021. júl. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 eakos1 ***** válasza:
94%
Itt a bizalom a lényeg. Ez legtöbb szülővel nincs meg így ne csodálkozzon senki. Kíváncsi lennék milyen volt a szexuális felvilágosító beszélgetés a gyerekeddel mert ez is nagyjából egyenlő szokott lenni s nullával ha egyáltalán van. Szokott-e lenni mélyebb őszínte beszélgetés.
2021. júl. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Elvárni szerintem sem szabad semmit, mert annak csúnya vége lesz.

Ezek a dolgok alapból a gyerekre tartoznak, nem pedig a szülőre. Ha úgy érzi, hogy szeretné megosztani (ha komolyabb a párkapcsolat, akkor valószínűleg), és meg van a bizalom akkor meg fogja.

2021. júl. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Elvárni elvárhatod, de ne lepődj meg ha a másik nem akarja teljesíteni.

Én anno csak akkor mondtam el az ilyen dolgokat mikor már biztos voltam benne. De nem mondtam el minden félre sikerült randit vagy hogy milyen pasi írt rám neten.

2021. júl. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem meg igen is elvárható,hogy elmondjon legalább annyit,hogy igen van barátom és élünk nemi életet .



Nem kell részletezni,hogy hányszor mikor hogyan

Csak annyi hogy igen ismerkedés igen van barátom igen elkezdtünk nemi életet élni


Ne akkor derüljön ki,amikor közli a 16 éves lány,hogy anya terhes lettem

2021. júl. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

#9, szerintem meg ez hülyeség. Te 16 vagy akármennyi évesen bejelentetted a szüleidnek, hogy mikor kezdtél el nemi életet élni a barátoddal/barátnőddel? Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de én ez még a barátnőimmel sem nagyon beszélem meg, nem hogy a szüleimmel, mert egyikre sem tartozik.

Egyébként meg nem minden 16 éves lány lesz terhes, ez is baromság.

2021. júl. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!