Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szűzesség eladása mit gondolsz...

Szűzesség eladása mit gondolsz róla?

Figyelt kérdés

Mit tennél te mint szülő, ha a lányod kitalálná,hogy a mai világban nem lehet megélni,nem lehet egyről a kettőre jutni és arra a döntésre jut,hogy 18 évig megtartja a szüzességét és eladja jó pénzért, hogy legyen háza kocsija.


"Támogatnád" mondván felnőtt 18 azt csinál amit akar vagy elleneznéd és elmondanám neki, hogy ez miért nem jó,elég komoly indokkal

mit tennél?



2021. júl. 27. 15:35
A kérdező szavazást indított:
18, ő dönti el
Ellenezném
124 szavazat
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:
Légyszives komoly indokkal mond el,hogy miért ne csinálja.
2021. júl. 27. 15:36
 2/47 anonim ***** válasza:
95%
Annyit senki nem fizet neked, hogy legyen házad kocsid. Egy olcsó qrva leszel.
2021. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
96%

Fognám a fejem, hogy olyan buta gyerekem van aki azt hiszi hogy bárki is fizet érte annyit amiből házat meg kocsit vehet.

Ha csak a gyakorlati részét nézzük. Az erkölcsi oldaláról meg inkább nem írok semmit mert kitiltanak az oldalról.

2021. júl. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 Lazy Lover ***** válasza:
95%
Jó hülye gyereked van.... Komoly összeget senki nem ad érte... Egy kocsi meg lakás minimum 60 millió forint
2021. júl. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem igy kene kiutat talalni a mai vilagban.


Valoban borzaszto nehez elindulni az eletben fiatalkent, barmilyen teren.


Ilyenkor a szulok szoktak valamit segiteni a gyereken anyagilag, ha megtehetik/olyan a viszonyuk, es nagy segitseg tud lenni, legtobb csaladban azert valamit segitenek mig meg nem lesz a gyerek elso, stabil viszonylag jol kereso munkahelye. Gondolok itt pl. koli fizetesre, alberlet fizetesre, megelhetesi tamogatas, esetleg venni egy lakast neki - a legtobb ismerosomnel ilyenek vannak/voltak.


Mellesleg most mennyiert adna el a szuzesseget? 100 ezer? 300 ezer? Ki fog ennyit fizetni egy szuzhartyaert? Max valami beteg ember. Meg oszinten 300 ezer max mire eleg igy elindulasnak? El tud menni egyik nyaron valahova nyaralni?


Vagy milyen tevhitben el? Hogy majd 100 milliot adnak neki? Esetleg 1 milliardot vagy tobbet?


Emellett lelkileg is tuti serulni fog. Aztan meg fizetheti a terapiakat, gyogyszereket.


18 eves, elotte van millionyi lehetoseg, menjen tanuljon valami hianyszakmat, tanuljon nyelveket aztan majd talal egy pasit akivel osszedobjak a penzt es mar ki is jonnek.


Remelem ertheto erveket hoztam fel.

2021. júl. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
90%
18 évesen nem lenne olyan ritka, hogy még szűz. 30 felett lehet sokért eladni, de azt is inkább nyugaton.Így meg nem lenne egyéb mint egy kezdő prosti. Amiért nem fizetnének sokat. Ha csinos, akkor jobban járna ha keresne egy gazdag férfit, aki eltartja.
2021. júl. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
97%

Olvastad azt a cikket ahol egy külföldi csaj eladta a szűzességét jelentős összegért? Nos az ilyen likevadász híreknek ne nagyon higyj, még akkor se, ha képek is vannak fent.

Lesz persze aki kapni fog az ajánlatodon, hogy egy szűz lányt dugjon meg, de olyan sokkal nem fogja az árát felemelni, mint amennyiért egy qrvának fizetne.

2021. júl. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom, hogy most hány éves! Elmondanám a véleményemet, de nem igazán foglalkoznék vele. Idovel minden változhat. Meg azok a lányok, akik szorakozohelyen a vécében részegen veszítík el a szuzességuket, hát az sem jobb.

De annyi pénzt nem fog érte seki sem adni!

34N

2021. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
19%
18 évig tartja meg a szüzességét, vagy 18 éves koráig?
2021. júl. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim válasza:
75%
Szerintem ha egy lány/fiú abból akar megélni, hogy magát, a szüzességét, képeket árul magáról akkor azt pont annyit is ér. Sajnos egyre lustábbak az emberek és egyre kevesebb embert/fiatalt érdekli azt, hogy legyen egy jó karrierje. Kezd egyre elfogadottabb lenni a prostitúció, főleg online formában pl. onlyfans. Én biztos, hogy nem támogatnám, ha az én fiam, lányom ilyen irányban szeretne tovább haladni, nem kell hozzá tudás, se semmi erő amit belefektetsz. Nem ellenzem a potyapénzt de nem ilyen formában, ennyi tisztelet saját maga felé szerintem van egy normális emberben és ami olyan azt megtartja magának, párjának.
2021. júl. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!