Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szűzesség eladása mit gondolsz...

Szűzesség eladása mit gondolsz róla?

Figyelt kérdés

Mit tennél te mint szülő, ha a lányod kitalálná,hogy a mai világban nem lehet megélni,nem lehet egyről a kettőre jutni és arra a döntésre jut,hogy 18 évig megtartja a szüzességét és eladja jó pénzért, hogy legyen háza kocsija.


"Támogatnád" mondván felnőtt 18 azt csinál amit akar vagy elleneznéd és elmondanám neki, hogy ez miért nem jó,elég komoly indokkal

mit tennél?



2021. júl. 27. 15:35
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
6%
Jelentve
2021. júl. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
16%
20 éves szűz srác vagyok, de éhes. 100k-ért megkaphatjátok a szüzességem. Csak 16-30 közötti jó nők jelentkezését várom.
2021. júl. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
63%

Ha varázspuncija van, max. akkor működőképes a dolog, de szetintem nincs varázspunci.


Megmondanám neki, hogy ilyen nincs, amit gondol, több tízmilkát senki nem fizet egy punciért, már csak azért sem, mert, van, aki olcsóbban adja.

2021. júl. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
2%

Manapsag vagy reszegen buliba, vagy tul kanos 5masodperc alatt elsulo tiniknek adjak a szuzesseguket a lanyok. Ennel csak jobb lehet ha valaki fizet erte. Bar naivsag azt gondolni , hogy tizen huszon milliokat adnak egy szuz lanyert. Legalabbis szerintem. Bar nekem fiam van, de en annyira nem tartom nagy szamnak a szuzesseget. Igy ha lanyom lenne es kapna egy 30 millios ajanlatot akkor rabolintanek.

15 eve elek szexualis eletet. cuki mod agyban parnak kozt egy cuki fiuval vesztettem el a szuzessegem. Ettol fuggetlenul eleg elfajzott es perverz lettem felnott koromra. Nem hiszem , hogy manapsag olyan sokat nyomna a kesobbi szexualis eletre az , hogy ki hogyan veszti el a szuzesseget.

2021. júl. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindent elmondtak előttem, igazán undorító, mert az ilyen emberek olyanokra is mennek, akik amúgy boldog párkapcsolatban élnek, nem egy kapcsolatot tesznek tönkre. Amúgy meg ha egyszer lenyugszik, talál magának valakit, már bánni fogja mindezt. 🤷🏼‍♀️
2021. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
100%
most komolyan megkérdezed, hogy épelméjű szülő támogatná-e hogy ku.rva legyél?
2021. júl. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
11%
#25 2 féle férfi jár félre a barátnője/felesége mellett. Egyiket a vére hajtja, másikat meg a hiánya... Nincs harmadik.
2021. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
22%
Mért kell jelenteni? Felnőtt csajról van szó!
2021. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
81%
Az ő teste, azt csinál vele amit akar.
2021. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%

Szó szerint igaz lenne rá a mondás, hogy "aki k.vanak áll ne csodálkozon ha meg..."

És valahol jogosan is. Semmivel sem másabb mint a prostik, hiszen pénzért szexel..

2021. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!