Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet ilyen emberrel kezdeni?

Mit lehet ilyen emberrel kezdeni?

Figyelt kérdés

Hogyan kell kezelni az olyan férfit, aki élvezi, ha kellemetlenséget okoz a másiknak és azt hiszi, hogy ez a nemtörődömség a jele annak, hogy nem érdekli mások véleménye és ez egy szuper dolog?


Az biztos, hogy nárcisztikus...de ettől egyenesen hányingerem van, de mivel 2 hònapja nem hívtak vissza dolgozni, az anyám beteg felfogása szerint ezt le kell nyelni...


Például a megállóban direkt rájátszott a tüsszentésre 50 éves létére...úgy, hogy ilyen hangos, ordító hangot hallatt..és azon röhögött, hogy megijedtek az emberek..majdnem megállt a szívem..suttyó paraszt


Vagy épp enni akartam a konyhában és tőlem kb 1 méterre állt meg és fujta ki az orrát...konkrétan hallottam, mi jött ki belőle..undorodom ettől a mocsoktól...mindig ilyen volt ez az alak


Meg így hangosan fogdossa meg kaparja magát meg ropogtatja a kezét a csenben én az anyám szerint nem lehet megkérni..



2021. júl. 30. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Tehát attól nárcisztikus, hogy tüsszent meg vakarózik.. Ennyire ne nyomjátok már rá mindenre.
2021. júl. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem meg csak simán primitív bunkó. Ismerem ezt a típust, azt hiszik ők az atyaúristen.
2021. júl. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Kettesnél a pont. Attól hogy valaki seggfej, még nem mentális beteg.
2021. júl. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Anyudnak remek az ízlése.
2021. júl. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Kezeld úgy, ahogy ő kezel téged. Igazából ezen nincs mit ragozni, ha g.nyó veled, te is legyél az vele. Nem kell vele foglalkozni, csak add neki azt, amit te kapsz tőle.
2021. júl. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
Párkapcsolatban vagytok? Hány éves vagy Kérdező?
2021. júl. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az anyja pasija:)
2021. júl. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak eléggé, hát bunko a stilusa.
2021. júl. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó, de nem nárcisztikus...
2021. júl. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!