Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Mit lehet kezdeni egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

A férj, az apa már a kezdetektől ilyen: van egy csipcsup apróság, amin felhúzza magát, besértődik és mint egy dacos kisgyerek duzzog. Napokig nem szól senkihez, borzasztó nyomott ilyenkor a hangulat. Mindig valami más-más apróságon akad ki, fújja fel a dolgot. Nagyjából havonta egyszer fordul elő, de van hogy ritkábban, van hogy sűrűbben. Megbeszélni vele ilyenkor a dolgokat nem lehet, utólag ígérgeti hogy többé nem lesz ilyen.

Ismertek olyan családokat akiknél ilyen van, előfordul? Hogyan kezelhető az az időszak amíg tart a "hiszti"?


2017. jún. 26. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs ilyen, de én biztos nem foglalkoznék vele, hagynám hagy duzzogjon egyedül. Attól még az anya és a gyerekek jólérezhetik magukat. Majd megunja az apa
2017. jún. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen tutyimutyi nevetséges alak nem kéne. 2 hét alatt kiábrándulnék belőle és elválnék. Aztán duzzogjon az oviban a homokozóban
2017. jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
"már a kezdetektől ilyen" - Ha valaki ezek után együtt marad egy ilyen hisztis, infantilis idiótával és még gyereket is szül neki, az meg is érdemli. Nálam egy ilyen típus az ismerkedés fázison se jutna túl, eléggé utálnom kéne magam ahhoz, hogy egy ilyen alakkal kínozzam magam.
2017. jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos annak idején a szüleimtől és a gonosz nővéremtől házasságba menekültem, és úgy jártam, a férjem is ilyen volt. Tíz évig tűrtem, és végül elváltam.


Az életem vele egyszerűen borzasztó volt. Ő akár naponta hisztizett!


Gyermekünk is van, a 15 éves fiam már nem akar találkozni az édesapjával.


Amikor váltunk, a férjem el akarta venni tőlem a gyermeket, ezért pereskedtünk.

Ilyen esetben az igazságügyi pszichológus mindenkit megvizsgál.


Rólam és a gyermekről szerencsére csak jót írt. :-)


A férjemről azt írta, hogy: hangulatilag labilis, felelősségkerülő a viselkedése, mérsékelten éretlenebb attitűd...

2017. jún. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Harmas válaszoló: Gondoltam hogy majd jönni fog egy ilyen okos ember, aki megmondja h ő már hozzá se ment volna egy ilyen alakhoz. Két dolgot fűznék ehhez:

1. Nem ismered a körülményeket, nem tudhatod miért ment hozzá

2. Teljesen lényegtelen az előző kérdés, mivel HA figyelmesen elolvastad volna a kérdésem és NETALÁN még értelmezed is akkor láthatod h NEM azt kérdeztem h miért megy hozzá vki egy ilyen emberhez. Egy problémát vetettem fel amire konstruktív megoldásokat, tanácsokat vártam/várok. Az h te milyen okos vagy nem segít rajtam, bár nagyon örülök neki.

Még egyszer köszönöm a válaszokat.

2017. jún. 26. 14:06
 6/11 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok. Érdekes a kettes ugyanazt írta, amit én, csak más szavakkal, de őt nem oltod :D


1. Teljesen mindegy, mik a körülmények, te választottad, választhattad volna azt is, hogy messziről elkerülöd a hisztis pofáját. Bár gondolom persze fegyvert tartottak a fejedhez :)


2. Nem írtam arra választ, hogy hogyan kell kezelni, mert nem kell kezelni sehogy. Megváltoztatni egyértelműen nem fogod, annyit tehetsz csak, hogy ilyenkor magasról teszel rá, éled az életed, mintha nem is létezne, ő meg duzzogjon és főjön a saját levében, majd lenyugszik és pitizik újra. Ezt le se kell írni, annyira egyértelmű.

2017. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Csak nem megy az a fránya szövegértés.

1. A kettes nem ugyanazt írta mint te. Te: Hozzá se mentél volna egy ilyen alakhoz. Kettes: Elválna. Érzed a különbséget?

2. Hol is írtam olyat h rólam van szó, h én mentem hozzá egy ilyen férfihoz.

3. Ha ennyire egyértelmű a megoldás, kérlek ne is pocsékold ránk a draga idődet, nem kell többet válaszolnod se, ugyanis nem kötelező.

Ez az oldal viszont azért van h kérdezni tudjunk, akár olyan dolgokat is, amelyek számodra v más szamára egyértelműek. Tanácsot, segítséget kaphatunk olyanoktól akik szintén voltak ilyen helyzetekben. Ha ez neked nem tetszik, arra is van egy egyszerű megoldás: a kérdésekre nem kötelező válaszolni, sőt az oldalt sem kötelező látogatni.

2017. jún. 26. 14:44
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Jajj, a kis okoskodó, kioktató, határozott kérdezőcske, de a hisztis férjével nem tud mit kezdeni, inkább megkérdezi a gyakorin :-)
2017. jún. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ismétlem: hol írtam h az én férjem?
2017. jún. 26. 15:44
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Semmi megoldást nem tudok,a férjem ilyen volt sokáig,mivel egyszer már annyira feszült volt a légkör egy ilyen sértödésekor,hogy több hétig nem beszéltünk,az lett a vége hogy majdnem elváltunk,mert már besokkaltam ,de aztán kibékültünk azóta, ha meg is sértödik beszél,szól hozzám,nem burkolozik hallgatásba,szóval javult a helyzet ...de magától változott ,én nem tudtam tenni semmit.
2017. jún. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!