Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek, ha azt látnátok,...

Mit tennétek, ha azt látnátok, hogy verik a gyereket az utcán vagy a buszon?

Figyelt kérdés

Legszívesebben odamennék és adnék az ilyennek egy állast, de sajnos ezt nem tehetem meg.

Volt rá példa, hogy rákérdeztem erélyesen, miért üti a gyerekét??

Persze még ő van felháborodva, hogy mi közöm hozzá, vagy épp nekem akartak jönni. Nagyon felidegesít, ha ilyet látok.


Egyáltalán miért verik sokan a gyerekeiket?? Mire jó ez??


2021. júl. 30. 20:09
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
89%

8.nem az hogy leszarják egymást de féltik az életüket, testi épségüket.

ha egy csávó szarakodni akkor azért lehetne mit tenni de ha egy 7 tagos cigó banda na akkor szerintem itt senki nem hősködne akármilyen bátornak képzeli magát.

2021. júl. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy titokban kihívnám a rendőrséget, de helyzetfüggő. Ha esetleg amúgy is vannak ott rendőrök vagy katonák (például a járvány miatt vagy mert arra van dolguk), akkor jelezném nekik.
2021. júl. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
32%
Egy pofonért semmit, másért se, mert aztán kifigyelnek és agyonvernek. A gyerek majd felnő, és lelép, vagy megoldja magának, vagy agyonveri az apját, ahogy ő tette régen, ennyi. Max. elmondanám neki, hogy azt tudja, hogy van még kb. 10 éve, mire a fia elég erős lesz, hogy beleverje a betonba az apját.
2021. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
98%
Miért verik, ez jó kérdés. Mert sokan csak a Csok, babaváró, gyes, családi miatt vállalták be a gyereküket. Én biztosan odaszólnék, hogy a saját, vagy az erősebb súlycsoportjával küzdjön inkább meg, ha felém jönne, akkor azt meg lehet, hogy nem úszná meg sérülés nélkül.
2021. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
74%

10.: Egy felelős állampolgár, aki mind a gyerekekkel, mind az állatokkal szembeni visszaélés ellen felszólal. Ezek bűncselekmények. Nem, nem magánügy, hanem közügy! Feljelentem a szomszédot is, ha ilyen van szemrebbenés nélkül. Hányok a fejüket elfordító cinkos senkiktől.


11.: Fejeld le és köpd le a tükröd!

2021. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
90%

Közel 2 éves sztori.

Mentem a boltba és láttam hogy egy 4 éves kisfiút az anyja végig húzott a földön a zebrán (!!) azért mert a kisfiú inni kért és az anyja nem adott neki,ezert a fiú kiabálta hogy - anya szomjas vagyok! Erre fogta és végig húzta a betonon úgy hogy láttam hogy szinte rögtön omlott a vér a gyerekből. Sajnos, nem sajnos én odamentem szólni, a nőnek állt feljebb és megjobban elkezdte húzni. Én pedig bepoccentem és megloktem a nőt aki a hattyú halálát eljatszva kiabált rendőrert. Azok kijottek, elmondtuk mivan, a nő hazudott összevissza mindent. Aztán visszaneztek a kamerát és nekem adtak igazat. Tegyük hozzá hogy szar lelkiállapotban voltam, pont az tájt halt meg a fiam, így mindenre IS haragudtam, és ölni tudtam volna. Én megvedtem a gyereket, remélem azóta magába szállt és rajott hogy ez nem gyerekneveles hogy a szarba hugyba húzza a gyereket a zebrán.

2021. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
68%
11-es, te ásd el magad, de jó mélyre. Ha egy gyereket, vagy állatot bántanak a szemem előtt, ahhoz igenis van közöm, hiszen mindkettő védtelen. Te vagy az a tipikus "leszarok mindent" mentalítású lény (még véletlenül sem ember), aki simán végignéz minden erőszakot, csak meglapul a háttérben, mint egy csótány.
2021. júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
88%

Részvétem 16-os, ez szörnyű lehetett! Elveszted a gyereket ez a szarhalmaz meg ennyire nem becsüli az övét... Sterilizáltatni kellene az ilyet!


Látom, törölték az eredeti 11-est. Nagyon helyesen!

2021. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
73%

Én a barátnőmmel, a kislányával és a két kisfiammal utaztam a buszon. A kicsi karonülő volt, karban is tartottam, nem volt nálam babakocsi. Odajött hozzám egy borzalmas férfi és elkezdte sziszegni az arcomba, hogy "te féreg", meg hasonlókat. Mi csak néztünk körül, hogy senki nem szól rá? Hát senki nem szólt rá egy ideig. Aztán pont akkor, amikor leszálltunk, akkor egy férfi félig felemelkedett az ülésből és valami olyat mondott, hogy "maga ne beszéljen így" vagy hasonlót.


Én tudom magamról, hogy mondjuk a kisfiút a zebrán húzó nőnek nekimentem volna, bármi is lesz. Kifejezetten gyenge nő vagyok, de ezt nem néztem volna.

2021. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
76%

Én már azt sem néztem el, amikor egy nő a kisgyerekét rángatta meg kiabált vele. (Nem volt semmi verés.) Nagyon kedvesen szóltam hozzá, hogy "segíthetek valamit?", akkor abbahagyta.

19 voltam

2021. júl. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!