Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek, ha azt látnátok,...

Mit tennétek, ha azt látnátok, hogy verik a gyereket az utcán vagy a buszon?

Figyelt kérdés

Legszívesebben odamennék és adnék az ilyennek egy állast, de sajnos ezt nem tehetem meg.

Volt rá példa, hogy rákérdeztem erélyesen, miért üti a gyerekét??

Persze még ő van felháborodva, hogy mi közöm hozzá, vagy épp nekem akartak jönni. Nagyon felidegesít, ha ilyet látok.


Egyáltalán miért verik sokan a gyerekeiket?? Mire jó ez??


2021. júl. 30. 20:09
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%
Milyen karma? Nem kell bántani senkit, és akkor nincs feljelentés. Furcsa mód minket nem is jelentettek fel sosem... Gyermekbántalmazóknak, állatkínzóknak zéró tolerancia!
2021. aug. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mi a konkrét szituáció. Ha egy pofont kap, nem teszek semmit, nem tudhatom jogos vagy nem jogos.


Ha látom hogy több pofont kap, vagy rugdossa, tépi, akkor rendőrt hívnék, addig meg felvenném telefonnal.


Igen, én is adtam már nyilvánosan egy pofont a fiamnak. Egész nap értetlen, szófogadatlan volt, minimum hússzor elmondtam neki a dolgokat, de nem foglalkozott velem. Az utcán sétáltunk, egyszer csak kitépte magát a kezemből és majdnem egy kocsi elé szaladt. Ott idegből elcsattant a pofon.

2021. aug. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%
Én sose látok ilyet. Ha látnék, felkapnám a gyereket, és hívnám a rendőrséget.
2021. aug. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%

43!

Az a baj sajnos, hogy még te járnál rosszul és emberrablással vádolnának

2021. aug. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!