Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek, ha azt látnátok,...

Mit tennétek, ha azt látnátok, hogy verik a gyereket az utcán vagy a buszon?

Figyelt kérdés

Legszívesebben odamennék és adnék az ilyennek egy állast, de sajnos ezt nem tehetem meg.

Volt rá példa, hogy rákérdeztem erélyesen, miért üti a gyerekét??

Persze még ő van felháborodva, hogy mi közöm hozzá, vagy épp nekem akartak jönni. Nagyon felidegesít, ha ilyet látok.


Egyáltalán miért verik sokan a gyerekeiket?? Mire jó ez??


2021. júl. 30. 20:09
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
45%

24

Ahha, nagyon jófejek. Késsel utaznak szerte a városban és nem félnek elővenni. Egyáltalán nem tartom az összeset bűnözőnek vagy linknek, sőőt, de senki nem mer ujjat húzni velük.

2021. júl. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim válasza:
82%
Na most ha a gyerek kap egy pofont mondjuk szemtelenkedésért vagy rossz viselkedésért abban nem látok semmi rosszat. Én is kaptam szüleimtől mégis itt vagyok. De amikor csak úgy üti-vágja a szülő az már teljesen más
2021. júl. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
87%

"Én a barátnőmmel, a kislányával és a két kisfiammal utaztam a buszon. A kicsi karonülő volt, karban is tartottam, nem volt nálam babakocsi. Odajött hozzám egy borzalmas férfi és elkezdte sziszegni az arcomba, hogy "te féreg", meg hasonlókat. Mi csak néztünk körül, hogy senki nem szól rá? Hát senki nem szólt rá egy ideig. Aztán pont akkor, amikor leszálltunk, akkor egy férfi félig felemelkedett az ülésből és valami olyat mondott, hogy "maga ne beszéljen így" vagy hasonlót.


Én tudom magamról, hogy mondjuk a kisfiút a zebrán húzó nőnek nekimentem volna, bármi is lesz. Kifejezetten gyenge nő vagyok, de ezt nem néztem volna."


Ez nekem fura. Veled voltak a gyerekeid, nyilván ők is megijedtek az idegen fazontól, de csak lesel, hogy ki védjen meg, de a más gyerekét meg megmentetted volna?

2021. júl. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
53%
16 vagyok. Igen, igazságtalan az élet, aki nem tud eltartani gyereket annak van 10,aki iszik cigizik drogozik terhesség alatt egészséges gyereke lesz. Aki pedig vágyik rá, vigyáz magára annak meg... 🖤
2021. júl. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
70%
Igazságtalan az egész... 😢
2021. júl. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
21%

Igazságtalan az egész... 😢


Miért?

2021. júl. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
32%
Olvastad mit írt a 16.? Na azért... Értetlenkedj máshol!
2021. júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
78%
Én semmit sem csinálnék. Aki azt mondja, tenne valamit, pl oda menne stb, az csak fotelhuszârkodik, ugyanúgy elsétálna. Jobb nem belefolyni az ilyen dolgokba.
2021. júl. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
45%
38.: Magadból indulsz ki. Jelentettünk már fel a családommal viselkedni nem tudó, agresszív szomszédot is. Nem mindenki meghunyászkodó ám...
2021. júl. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
21%
39, tudod a karma visszaüt.
2021. aug. 1. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!