Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha a szüleim...

Mit csináljak, ha a szüleim nem büszkék rám, mert nincs barátom, párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Anyukámon érzem ezt inkább... Bárhol vagyunk barátoknál és korombeli lányuk van, akinek párkapcsolata van, esetleg már menyasszony, utána napokig ezt fújja az anyám. Hogy én mikor hozok már haza valakit, ők mikor büszkélkedhetnek az én barátommal úgy, mint X-ék Y-nal, az én életem mikor fog így révbe érni végre.

23 éves vagyok, nem érzem elkésettnek magam azért, mert nem élek együtt két éve valakivel, vagy nem vagyok menyasszony.


Ismerkedek, szexelek, nem vagyok egy antiszociális frigid nő. De egyetem mellett nehéz, ráadásul a covid is eléggé kevés lehetőséget nyújtott arra, hogy az emberek tudjanak ismerkedni, konkrétan szeptembertől májusig megállt szinte az élet megint.

Közben az nem számít, hogy jók a jegyeim, tanulmányi versenyt nyerek, vagy már a 3. idegen nyelvből készülök a felsőfokra... Csak hogy miért nincs barátom, nem igaz, hogy nem vágyom rá és hasonlók.


2021. aug. 2. 22:39
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem semmit. De elhiszem, hogy rosszul esik. Mert a szerelmet nem lehet erőltetni. Romantikus vígjátékok szólnak olyan párokról, akik megegyeztek, hogy kamupárnak adják ki magukat és akkor leszáll a baráti kör, rokonság róluk. Na, ha ez a kérdés, mit tegyél, keress ilyet, akár a neten is. Biztos van fiúban is, akit hasonlóan szekálnak.
2021. aug. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
97%
Vagy ne hazudozzon, és ne keressen csak alibiből párt, mert idióta a családja.
2021. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Anyád idióta. Ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni... Egy olyan ember, aki telibesz@rja a saját gyereke boldogságát és csak az számít neki, hogy másoknak tudjon villogni a gyereke vélt vagy valós teljesítményével, annak teljesen üres az élete.
2021. aug. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Miért, ennyire felháborító lenne, hogy egy 23 éves nő szexuális életet él? Vagy nektek házasság előtt egyáltalán meg sem fordult a fejetekben a szex?


Nem értem, ebbe miért kell belekötni. Szükségleteim nekem is vannak, párkapcsolatra/összeköltözésre viszont egyelőre nem vágyom. Attól a szexet még lehet élvezni.

2021. aug. 3. 17:29
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen emberek elmaradottak,azt hiszik,hogy egy nőnek az a legnagyobb dolog az életében,ha férjhez mehet.Mint a középkorban:D


Én csak nevetni tudok az ilyen embereken,hogy hol élnek?

Minden 2.házasság válással ér véget,főleg azoknál gyakori,ahol 20-on évesen történt a házasság.


Másrészt szánalmas,hogy ennyire a külvilág felé akar élni valaki.


Az meg külön gáz,ha még a gyerek önbizalmát rombolják ezzel.

2021. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
58%
Akkor mi a lotyóság, ha nem fűvel-fával kapcsolaton kívül? Mi ha nem ez? Vagy a mai világban már megszűnt ez a fogalom?
2021. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
26%

"Bárhol vagyunk barátoknál és korombeli lányuk van, akinek párkapcsolata van, esetleg már menyasszony, utána napokig ezt fújja az anyám."


Mondjuk ne járj velük az ő barátaihoz vendégségbe 23 évesen...

Neked a saját kortársaiddal lenne optimális töltened a szabadidőd, nem a szüleiddel.

De már kb. 15-20 éve.

És akkor lenne is már barátod talán.

2021. aug. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

"Akkor mi a lotyóság, ha nem fűvel-fával kapcsolaton kívül?"

De hol írtam, hogy én fűvel-fával lefeküdnék?! Ismerkedek, találkozgatok másokkal. Igen, néha megvan a szikra és a vonzalom, a szex is jó vele, de komoly kapcsolatot nem szeretnék. Ez nem azt jelenti, hogy heti 10 pasit elfogyasztanék minimum... Atyavilág.


"Mondjuk ne járj velük az ő barátaihoz vendégségbe 23 évesen..."

Lehet, hogy a gyakorikerdesek.hu népének ismeretlen fogalom az, hogy "családi barátok". Hiszen ahogy olvastam, itt az a módi, ha a gyerek 16 évesen dolgozik, 18 évesen egy szelet kenyeret nem fogad el otthon és költözik, amint elfújta a gyertyákat a tortáján. De nálunk több olyan család van, akikkel régóta jóban vagyunk, szülőkkel és a gyerekekkel egyaránt. Szoktunk találkozni, együtt vacsorázni, vagy kerti partit tartani. Mindenkivel. Ott vannak a szülők, gyerekek, unokák. Nem csak én ülök ott. De nekem a szülők ugyanúgy a barátaim, mint a korombeli gyerekek, mellettük nőttem fel. Remélem érthető így. :)

2021. aug. 4. 11:01
 19/30 anonim ***** válasza:
2%
#19 a sok egoista önzőtől ne várd el hogy megértsék mit jelent a család :)
2021. aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
17%

#19 bocs a nárcisztikus lemaradt.


20 -as voltam.


Látom már jönnek is a lepontozások, ne hogy már valakinek igaza legyen. :D

Ha nem lenne igazam nem is kaptam volna lepontozást, de mint látom húsba vágott...

2021. aug. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!