Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha a szüleim...

Mit csináljak, ha a szüleim nem büszkék rám, mert nincs barátom, párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Anyukámon érzem ezt inkább... Bárhol vagyunk barátoknál és korombeli lányuk van, akinek párkapcsolata van, esetleg már menyasszony, utána napokig ezt fújja az anyám. Hogy én mikor hozok már haza valakit, ők mikor büszkélkedhetnek az én barátommal úgy, mint X-ék Y-nal, az én életem mikor fog így révbe érni végre.

23 éves vagyok, nem érzem elkésettnek magam azért, mert nem élek együtt két éve valakivel, vagy nem vagyok menyasszony.


Ismerkedek, szexelek, nem vagyok egy antiszociális frigid nő. De egyetem mellett nehéz, ráadásul a covid is eléggé kevés lehetőséget nyújtott arra, hogy az emberek tudjanak ismerkedni, konkrétan szeptembertől májusig megállt szinte az élet megint.

Közben az nem számít, hogy jók a jegyeim, tanulmányi versenyt nyerek, vagy már a 3. idegen nyelvből készülök a felsőfokra... Csak hogy miért nincs barátom, nem igaz, hogy nem vágyom rá és hasonlók.


2021. aug. 2. 22:39
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
14%

19 "Ismerkedek, találkozgatok másokkal. Igen, néha megvan a szikra és a vonzalom, a szex is jó vele, de komoly kapcsolatot nem szeretnék. Ez nem azt jelenti, hogy heti 10 pasit elfogyasztanék minimum."


Nem a mérték a lényeg.

2021. aug. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
8%
Azt minek lehet nevezni hogy csak testiség érdekel amit elkap a vágy egy számodra szimpatikus férfival eltöltesz egy éjszakát aztán 2-3 hónap múlva a következővel?
2021. aug. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
87%
#23 gondolom kb ugyan annak mint amikor a férfi csinálja ugyan ezt naponta mással. Manapság ez megengedett mindenkinek... Ne irigykedj hanem küzdj :)
2021. aug. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Egészséges szexualitás étvágynak?

Vagy szerinted szexelni minimum házasságban szabad csak?


Próbáld ki te is, hátha nem leszel ennyire frusztrált! :)

2021. aug. 4. 14:40
 25/30 anonim ***** válasza:
81%
Akkor mi a lotyóság? Aki minden nap csinálja? Szerintem ezt nem a mérték határozza meg. Azért mert valakinek van szexuális étvágya, még nem feltétlenül kell x időközönként közösülnie, ha elkapja a vágy...
2021. aug. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
73%
Az ilyen lányoknak mire "kiélik magukat" túl vannak 100+ férfin, 30 körül amikor már nem annyira kapósak hirtelen komoly kapcsolatot kezdenek keresni, egy balekot
2021. aug. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
96%

"több olyan család van, akikkel régóta jóban vagyunk, szülőkkel és a gyerekekkel egyaránt. Szoktunk találkozni, együtt vacsorázni, vagy kerti partit tartani. Mindenkivel. Ott vannak a szülők, gyerekek, unokák."


Én ismerem ezt, elsőre is értettem, és szerintem nem egészséges.

Azért mondtam, hogy ha nem járnál ilyen helyekre, nem is lenne kitől megkapd ezeket a megjegyzéseket.

Ugyanakkor ha köztük töltöd az életidődet, akkor hogyan is tudnál szerelmet találni? Ahhoz eleve nem ott kellene lenned.

Tehát az, hogy ott vagy, kizárja, hogy ismerkedsz, a magad életét éled, a magad barátaid, közegét, családját építed.


"De nekem a szülők ugyanúgy a barátaim, mint a korombeli gyerekek, mellettük nőttem fel."


Ennek meg kell változnia, mire felnősz, jelenleg gyerek életstílusod van, azért kell hallgatnod a szüleid kritikáját és azért nincsen saját szerelmi kapcsolatod.

2021. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

28-as, kérlek ne forgasd már ki, amit írtam.

Ezek a találkozók, összeülések havonta 1 délutánt, estét vesznek igénybe. Akkor, amikor hazalátogatok havonta 3-4 napra. Amúgy pedig élem az életemet tőlük 200 km-re, Budapesten. Nehogy már azon a pár órán múljon az, hogy szerelmet találok.

2021. aug. 4. 20:03
 29/30 anonim ***** válasza:
73%

28-as

Félreérted, nekem már összeállt a kép,új gazdag család sarja vettek neki pesten egy lakást. Így nincs különösebben rászorulva hogy barátja legyen.

Éli a szabad szinglik boldog életét.

A gond annyi hogy érdekli mit szólnak a maradi rokonai családtagjai

2021. aug. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

29: Mivel ezeken a találkozókon kapod az alázást, ezért nem mennék.

Így lehet megszabadulni tőle, sehogy máshogy.

Nem tudom, hogy fogalmazzam még, hogy megértsed.:)


Az pedig külön irreális, hogy ha van barátod pár hónapja, akkor vidd el őt ezekre a találkozókra... Mondd meg anyukádnak, hogy ez irreális elvárás a fiútól.

Nekem volt kedvesem, aki hurcolt ezekre hetente, míg kettesben nem töltött velem időt, nem szeretkeztünk, mert arra is pont akkor értünk volna rá. Én nem így képzelek egy szerelmi kapcsolatot egy fiúval, szóval én menekültem onnan.

2021. aug. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!