Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért zavarja a szüleimet, ha...

Miért zavarja a szüleimet, ha káromkodok?

Figyelt kérdés
Szerintük azt hiszik az emeberek, ők neveltek így.
2021. aug. 4. 13:31
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
84%
Ja, legyél bátran undorító!
2021. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
81%

Minden jöttment? Pl a szülei? A vonzóságot teheted idézőjelbe. Nő vagyok, számomra alapból nem vonzóak a kislányok a szó klasszikus értelmében.

Akkor fogalmazok másképp: ne akarjon direkt visszataszító lenni azzal, hogy káromkodik.

2021. aug. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
81%
#26 Persze, létezik. Mint ahogy létezik a BME-n végzett mérnök, aki nem ért a szakmájához. Ők a kisebbség. A trend viszont az, hogy a társadalmi ranglétra alján elhelyezkedő réteg sokkal inkább hajlamos a káromkodásra és ez nem véletlen. Úgy 12-15 éves korig menő, aztán az értelmes többség kinő belőle (és később ezt a mintát adja tovább a gyerekeinek). Nem köveznék meg senkit 1-1 kicsúszott csúnya szóért, de aki a mindennapi kommunikációban folyamatosan használja ezeket, az 99%-ban proli. Saját tapasztalat. Sokat találkozom gyári munkásokkal, a többségük értelmes, de ez igen sokuknál megfigyelhető. És ebben semmi ítélkezés nincsen, egyszerűen a tényt állapítom meg. Irodai pozíciókban ez messze nem annyira jellemző, nőknél pláne nem.
2021. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
13%
Nekem meg az a személyes tapasztalatom, hogy az emberek hülyék. Ettől igazam lesz? Nem. A nőknél azért nem jellemző, mert még mindig viselik a "hölgynek ezt nem illik" nevezetű kényszerzubbonyt.
2021. aug. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
84%
Van olyan, ami férfinak se illene. Nőnek meg végképp nem. Bizonyos szint felett legalább is.
2021. aug. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
88%
#34 A nők oldalán egy probléma van, hogy eltűrik a férfi részéről a csúnya beszédet (vagy egyenesen imponál nekik). Ezen kellene változtatni, nem azon, hogy a nőknél is divatba jöjjön a káromkodás. Én teljesen következetes vagyok ezen a téren, semmit nem várok el a nőktől, aminek én ne felelnék meg férfiként.
2021. aug. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a világon undorítóbb és taszítóbb dolog nincs annál, mint amikor jön szembe egy fiatal, igényesnek tűnő, szemrevaló, helyes, csinos lány majd egy jól megnyomott "ghheccciiii..." csúszik ki a száján.
2021. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy alapból zavaró, ha valaki csúnyán beszél és csúnya szavakkal fejezi ki magát. Az is zavaró amikor valaki folyamatosan dühöng, ideges, tör-zúz-csapkod.


És amikor a kettő egyesül és csúnya szavak kíséretében tombol valaki az otthonában mint egy idegbeteg az nyilván zavaró lesz az őt körülvevők számára.

2021. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
86%
Simán szerintem legyen annyi elég, hogy totál lehangoló, főleg ha egy lány nem képes normálisan beszélni.
2021. aug. 5. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
66%
Tekintettel arra, hogy szereted a Hír TV-t, innentől nekem mindegy, hogy hogy beszélsz... :D
2021. aug. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!