Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A férjemmel és a 8 éves...

A férjemmel és a 8 éves gyerekünkkel sajnos anyósnál lakunk. Anyósom és férjem napi szinten ordibálnak a gyerekkel, káromkodva is nagyon sokszor. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

1. Nem vagyunk romák, ha valaki azt hinné, csak mert anyósom és párom erőteljesen káromkodik 2. Anyósom hiába dolgozott gyerekek mellett óvodaban, valamiért a vér szerinti unokájával már egyre jobban veszekszik. Akkor is ha csak kiborít valamit a pohárból.

Tény és való a gyerkőcünk figyelemzavaros, hiperaktív, neurológusnál is voltunk és járunk vele fejlesztésre. Ő kicsit más. Ha valami rosszat csinál, azt sem szándékosan.



A férjem is i.ten. f@cázik a gyerekkel!

Én hiába csitítgatom hogy vegyék vissza magukat, csak azt kapom vissza, hogy én is ha úgy van, veszekszek a gyerekkel (de nem káromkodva), és nem úgy hogy a szomszédok is hallják.


Mert igenis volt már úgy hogy ismerős megkérdezte négyszemközt, hogy a párom miért ilyen idegbeteg...

Meg ha anyósom viszi magával a gyerkőcöt a boltba az úton végig civakodnak és ezt hallom vissza... sajnos nem jön ki anyósom a gyerekünkkel...



Már attól félek hogy valaki feljelent minket a gyámügynél a gyerek szóbeli bántalmazásáért...


2021. aug. 8. 15:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
79%
Oké, akkor várd meg, míg teljesen tönkretesziTEK a gyereket - főleg te, mert nem viszed el a mérgező környezetből, helyette nyavalyogsz - de aztán ne csodálkozz, ha 18 éves kora után eltűnik az életetekből.
2021. aug. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
85%

Sajna szerintem a gyerek lelke már így is károsodott. :(

Nekem is megvolt a lehetőség, hogy kényelmesen anyóséknál vagy az én szüleimnél éljünk, de átgondolva az egészet, inkább fizettük az albérletet. Ennyit ért a saját és az ő mentális egészségük, gyerekkel pedig szóba sem jött volna az ötlet. Akármilyen is legyen a nagymama.

2021. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!