Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy már 1 éve együtt vagyok valakivel de sokkal idősebb tőlem?

Figyelt kérdés

Pasim nem akarja hogy tudjanak erről a szüleim de én már nem bírom titokban tartani. Mindig hazudni hogy hova megyek.. Nem akarom már ezt. El fogom nekik mondani csak nem tudom hogyan.

És ha megyünk rokonokhoz mindig meg kérdezik vane már valakim nekik is csak hazudok hogy nincs.

Az elején még azt hittem nem fog ez sokáig tartani csak pár hónapig leszünk együtt de nem így lett. Azért is nem szóltam akkor. Vele akarok maradni, imádom őt.

20 éves vagyok


2021. aug. 8. 23:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%
Elejük allsz, elmondod.
2021. aug. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%

Én 23 éves voltam,amikor megismertem a páromat, aki 30 éves volt,most 25 vagyok,2 hónap múlva tölti be a 32.


Pár radni után,elhîvott magukhoz,7hónap tali után elég komolyra fordultak a dolgok,mert ő már össze akart költözni velem,előtte én kértem,legalább maradék 3 hónapban nézzük meg milyen amikor 0-24 együtt vagyunk,szülei se ellenezték kifejezetten örültek neki,hogy tényleg legalább látjuk egy kicsit milyen tényleg együtt lenni, amíg nem jön össze a lakás vásárlás,jó persze picivel másabb volt, mert ott több személy alkalmazkodott,de összességében jónak éreztem.

Tali,randi,után oda költöztem pár hónapra,majd jött a lakás vásárlás és már 1 éve együtt élünk, kiskutyánk is van.



Ha úgy érzed nyugodtan szólj a sszüleidnek ha már tényleg nem bírod ezt a sok titkolozást hogy mmostanában összeismerkedtél egy ssráccal,senki nem fog azért megszolni,mert egy felnőtt nő vagy akinek idősebb egy picit a párja.

Nem 12 éves akinek 22 éves a barátja van ez az eegyik.


A másik,hogy nagyon úgy tűnik ez a srác semmit nem akar

tervezni, csak szórakozik veled,már réges rég beszélt volna rólad a szüleinek,nem titkolozna.

2021. aug. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj a pároddal és mond meg neki,hogy nem 12 évesek vagytok,hogy titkolni kéne bármit is

1 éve vagytok együtt ha tényleg komolyan gondolja akkor beszélni fogsz a szüleiddel és be szeretnéd mutatni, ha ő erre nemet mond és szakít az az ő baja,te ennél jobbat érdemelsz


De ha szakítás lesz ebből a szüleidnek elég rendesen fel fog tűnni,hogy nem járkálsz el minden nap, mint régen

2021. aug. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a tesóm volt hasonló helyzetben, ő letagadott néhány évet a párja életkorából. Sajnos mi is elég előítéletesek vagyunk, ha előbb tudjuk a srác korát, akkor lehet, hogy kicsit fennakadunk rajta, de így megismertük a srácot, és utána derült ki, hogy mennyi idős, csak legyintett mindenki.
2021. aug. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
20 éves koromban nekem is 32 éves csajom volt. Nincs ebbe semmi.
2021. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!