Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem volt furcsa érzés hogy...

Nem volt furcsa érzés hogy már apádnál is nagyobb vagy? Miért mennek össze a szülők?

Figyelt kérdés

2021. aug. 12. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A porckorongok kopnak, összeesnek, a csigolyák közti távolság csökken.
2021. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

okes 1-es de ez majd ugy 60utan.

Kerdezo: ez genetika sokszor ket alacsony szulonek is egy jo magas gyereke lesz...van amikor meg nem.

orulj,ha magasab akartal lenni apadnal es az vagy. majd megszokod.

Nalunk a csaladban nagyon valtozatos a testmagassag: nagybatyam magas volt, fiai egy fel fejjel alacsonyabbak lettek nala.

apam kozepesen mgas, a fia fél fejjel magasabb lett nala

masik nagybatyjam fia olyan magas pont mint a sajat apja

nagypapam fia alacsonybb volt nagyapamnal

az en gyerekem nalam biztos joval magasabb lesz masik szuloi agt elnezve

ferjem gyerekei egy fiut kiveve alacsonybban az apjuknal (ott anyuka eleg torpecske)

2021. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Általában mai gyerekek elég angyra nőnek.
2021. aug. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában tényleg nagyon magasak az emberek. Én is fiatal vagyok, de csak 175 cm, nálam szinte az összes kortársam magasabb (férfi vagyok).


Egyszerűen nem értem.

2021. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
függ a genetikátol evoluciotol.összemenés 187 cm magas férfi 70-80 éves korára 165 cm lesz az releváns.összemenek csontok meghajlik elöregszik mindent. elvileg a gyári csirkéket ha eszel tele vanak nyomva növesztőhormmal amitől nősz.függ kinek magaságát örökölted
2021. okt. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!