Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyobb testvérektől kérdezem,...

Nagyobb testvérektől kérdezem, milyen emlékeitek vannak arról amikor anyukátok a kisebb tesótokkal volt terhes?

Figyelt kérdés
2021. júl. 3. 20:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Arról, hogy terhes, konkrétan nem sokra emlékszem, sőt😅

Annyi rémlik, hogy hallgathattam ahogy mocorog tesóm.


Onnantól van leginkább emlékem, hogy anyának be kellett mennie a kórházba, mert húgom bent maradt még legalább 1 hetet pluszban.

Apukámmal mosogattunk, hogy segítsünk anyának, hogyha hazajön ne kelljen itthon dolgoznia.

Majd bementünk a kórházba, adtan egy műanyag lovat-lómániás voltam/vagyok-tesóm azzal aludt, és olyan boldog voltam, hogy "Most tényleg hazahozták?! 🥺😭" "Ez a tesóm?"

2021. júl. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
28%
Életem legrosszabb napja volt, amikor anyu bejelentette, hogy vemhes. Én nem akartam kistesót és ez 20 év múlva sem változott.
2021. júl. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én tisztán emlékszem. 6 éves voltam, amikor a tesóm született. Végig emlékszem anyu terhességére, a nagy pocakjára is. Utolsó hónapban már táppénzen volt, és minden nap sétáltunk egy nagyot a lakótelep körül a parkban kettesben (október volt, volt egy hangulata).

Arra is emlékszem, amikor apu bevitte szülni, és amikor pénteken jöttem haza a suliból, már otthon volt ő is és a kistesóm is. Nekem nagy élmény volt, hogy a szemem láttára nőtt fel.

2021. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobbik kistesóm kb. 3 évvel fiatalabb, a kisebbik 10+ évvel. A nagyobbiknál csak arra emlékszem, hogy egyszer együtt fürdettük anyuval. A kisebbiknél azért már több emlékem van, de nem olyan élénkek azok sem. Miután megszületett, arról már vannak, én is pelenkáztam, fürdettem (akkor már egyedül is) stb.
2021. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
Kedves kettes, anyukádnak valóban nem lett volna szabad szülnie. Egyszer sem.
2021. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kellemes időszak volt. :)
2021. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
6 miért?
2021. júl. 3. 23:01
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Maga az öröm, a készülődés, a várakozás. Mindenkinek a hangulata angyon kellemes volt. :)
2021. júl. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
Milyen aranyos kedves kérdés ez.😊😊😊
2021. júl. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én arra emlékszem, hogy a cica mindig odabújt anya pocakjához. Tesóm imádja a cicákat, pedig már felnőtt nő.
2021. júl. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!