Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám milyen jogon szól...

Az anyám milyen jogon szól bele az öltözködésembe 25 éves koromban?

Figyelt kérdés
Az anyámékkal élek még, de ha olyan ruhát veszek fel ami neki nem tetszik, megpróbálja megmagyarázni hogy vegyem le, vegyek fel másikat, ne szégyenítsem meg meg ilyenek. Milyen jogon szól bele, hogy mit veszek fel?
2021. aug. 13. 08:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Te adsz neki jogot azzal, hogy engeded. Bár ha azt mondja, megszégyenítés a megjeleneseddel, akkor azért véss egy kritikus pillantást a tükörbe, nem e igaza van
2021. aug. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Legutóbb egy rövidnadrág nem tetszett neki, ami fekete volt amikor megvettem, de kikopott pár mosás után, nem túl szép már, de legalább kényelmes és a zsebéből se esik ki semmi mert van cipzárja. Legutóbb ezt akarta levetetni velem
2021. aug. 13. 08:07
 3/18 anonim ***** válasza:
15%
Tehát igénytelenül öltözködsz, kifakult, kinyúlt xart húzol fel. Megértem anyadat.
2021. aug. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
19%
Én 70 éves apám beleszól anya öltözékébe. De anyám is beleszól a fia öltözködésben. Ez így van ha az ember családban él.
2021. aug. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
"amíg az én kenyeremet eszed" szindróma.
2021. aug. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Ő az anyád, amíg él megmondja majd a véleményét, hogy szerinte, mi hogy lenne jobb... De ez nem jelenti azt, hogy neked örökké úgy is kell tenned. Elmondja, oké, szerinte nem okés, szerinted meg igen, szóval úgy teszel és kész. Pont.
2021. aug. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

Miért lenne igénytelen azért, mert pár mosás után kikopott a nadrágja??

Ha neki kényelmes, miért ne hordhatná?

Nem szakadt cuccokban jár.

Ennyi erővel, akinek más a stílusa, mondjuk fekete cuccokban jár, raszta haja van, vagy valami, ami másik számára nem megszokott, is le lehetne nézni

Ott van például a 15 éves unokahúgom, akinek most alakul a stílusa.

Jelenleg full fekete korszakát éli, fekete cuccok, feketére festett haj, stb.

Mégse szólják meg érte a szülei.

Gondolom a kérdező már dolgozik, csak még otthon él.

Ha annyira gáz lenne már az q nadrág, biztos nem venné fel.

2021. aug. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
10%
Mert igénytelenül nézel ki benne. Kb. mint rgy csövi. Azt gondolják majd a faluban, hogy felkopptt az állatok és ruhára se tellik.
2021. aug. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
HA valamit leszól, azonnal kérj tőle pénzt egy újra! Le fog szokni róla gyorsan, mert ha nem ad, akkor mondhatod, hogy hát így vagy kénytelen járni, ha nem ad pénzt egy másikra, agy újra.
2021. aug. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
21%

Mi jogon? Csak elmondja a véleményét, az már a te részed, hogy felbosszantod magad rajta, ahelyett h elengedned a füled mellett és mondanád: sajnálom Anya ha nem tetszik, én ebben érzem jól magam.

Egyébként alap emberi jog demokraciaban a véleménynyilvánítás

2021. aug. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!