Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vigasztalhatnám meg a...

Hogy vigasztalhatnám meg a lányomat, ha a barátnői elmentek nélküle nyaralni?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy hárman mennek együtt, már le volt foglalva egy hónapja a szállás is, most vették volna a repülőjegyet indulás előtt. De az egyik lány kínai vakcinával van beoltva, amit nem fogadnak el, csak PCR tesztet, amit ő nem akart kifizetni még pluszba. Ezért azt az utat lemondták, és megbeszélték, hogy elmennek augusztus végén, vagy szeptember elején itthon valahová.

Erre most mutatja a lányom, hogy a másik két barátnője elment nélküle Tihanyba és Füredre. Mikor írt nekik, hogy neki miért nem szóltak, az volt a válasz, hogy miért kellett volna szólniuk?

Pedig tényleg nagyon jóban vannak/voltak, voltak már nálunk is többször. Ez egyetemi barátság, 2 éve vannak ennyire jóban. Az egyik lánynak a covid óta nincs fent albérlete, ha dolga volt Pesten, vagy csak ment bulizni, mindig a lányomnál aludt. De ilyen 2-3 heteket is akár. Mikor a lányom ott akarta hagyni Budapestet, hogy inkább egy hozzánk közeli egyetemen folytatná, amit tanul, lebeszélték róla, mert hogy milyen rossz lenne nélküle, ők hárman így vannak jóban, ne költözzön el. Most ez is a baja a lányomnak, hogy amúgy utálja Pestet, csak miattuk maradt és hogy így nem is akar szeptemberben visszaköltözni, intézzük el az átjelentkezését és adjuk el a lakást.

Nagyon maga alatt van, és rettenetesen sajnálom, mert ez tényleg így a semmiből jött. Még az utazás napján is videochateltek hárman, majd onnan tudta meg, hogy elutaztak nélküle, hogy elkezdték felpakolgatni a képeket valami oldalra és azt a lányom meglátta.

Mondtam neki, hogyha van kedve, elutazhatnánk ketten valahová, de mondta, hogy azért annyira nem rossz a helyzet, hogy velem utazgasson... De közben meg látom rajta, hogy szomorú.


2021. aug. 13. 16:13
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
99%
Csak kihasználják őt, szakítsa meg a kapcsolatot és keressen igazi barátokat. Nyilván sz.r érzés, de elsősorban nem vígasz kell neki hanem támogatás a lépéshez.
2021. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
99%
Legalább kiderült, hogy milyenek valójában. Jobb később, mint soha. Legyen a lányodban büszkeség, és felejtse el őket.
2021. aug. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
35%
Értem én hogy rosszul esett neki, de miért nem mehet valahová a másik kettő nélküle? Amúgy meg milyen "bájos " lányod van, hogy gyakorlatilag közölte, te le vagy szarva, veled nem utazna csak ha nagyon kétségbeesett...
2021. aug. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
23%
Ja, hogy nyalni kell meg bólogatni... Mondd meg a lányodnak, hogy ne ragadjon ennyire másokra, és ne hisztizzen csak mert kihagyták valamiből. Nem kötelesek mindenhova vinni.
2021. aug. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
96%
azért még eshet neki rosszul, bakker. annyi empátiahiányos ember van itt
2021. aug. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyen "barátnőket" el kell felejteni és keresni olyanokat, akikben tényleg nem fog csalódni. Ami pedig a költözést illeti, én csak támogatni tudom. Ugyanígy voltam Pesttel, egy ideig tetszett, aztán elegem lett és otthagytam. Azóta is boldog vagyok, nem is dönthettem volna jobban.
2021. aug. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonymousreview60 ***** válasza:
92%

#1, #2: +1

Kapcsolatmegszakítás velük ma. Átjelntkezés holnap. Lakáseladás, költözés holnapután.

Jobb hogy most derült ki ennyi figyelem és "szeretet" befektetése után, mint 3-5 év után sohaviszlát.

2021. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
98%
Mérgező barátság, ki kell szállni belőle. Alvóhely miatt tartották csak vele a kapcsolatot, ismertem hasonló lányt, akivel a pesti lakása miatt barátkoztak egy csomóan. Csak hogy legyen hol aludni, ha itt buliznak. Többé ne engedd, hogy kihasználjanak titeket ott alvásra, nem szeretik a lányodat, valószínűleg nevetnek is rajta a háta mögött.
2021. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
90%
Most nagyon jó áron tudnátok eladni a pesti lakást, egy vagyon érnek. A 3 évvel ezelőttinek az ötszörösét, szó szerint.
2021. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
85%

4.nagyon értelmes vagy...

itt nem kötelességről van szó hanem konkrétan leszarták és nélküle mentek nyaralni pedig meg volt beszélve gondolom neked is k-rva jól esne hogy átvágtak a "barátaid"...ne ígérgessenek előre vagy legalább közöljék vele hogy te le vagy szarva nem ilyen csúnyán kidobni őt és hátba vágni..Ezzel elárulták magukat hogy milyen emberek is valójában..

2021. aug. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!