Ez ilyen szabályszerű?

Figyelt kérdés
Ha a lányom a 10. Születésnapjàra egy tv-t kapott, akkor a fiamnak is legyen 10 évesen tv-jé?
2021. aug. 15. 23:55
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
95%
Ha ő is szeretne, akkor neki miért nem lehet?
2021. aug. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Sajnos múlt hónapban kellett vennünk egy új kocsit és az anyagi helyzetünk ezt most nem engedi meg, viszont a fiam tényleg nagyon szeretne egyet :(. Talán jövő hónapban oké lehet, de a fenntartás sem olcsó...
2021. aug. 16. 00:06
 3/38 anonim ***** válasza:
89%
Nincs félrerakott pénzetek amiből esetleg megtudnátok neki venni?
2021. aug. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
22%
Mai világban TV? Vicc kategória. Inkább egy netflix előfizetés vagy valami hasonló.
2021. aug. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
85%
#4: És a netflixet min nézze te szerencsétlen??? Tudod nem mindenkinek igénye a tenyérnyi telefonon filmezni... Nekem is van TV-m, amióta (6 éve) megvan, tv adás még egyszer nem ment rajta. De ettől még a készülék kell.
2021. aug. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
20%
Számítógép, notebook, tablet. Soroljam még mik vannak? De nem muszáj Netflix, ott van a Spotify is, amin zenét tud hallgatni... Ezernyi hasonló szolgáltatás van már. A TV szimplán elavult manapság, nem éri meg.
2021. aug. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
88%
#6: De azt értsd már meg, hogy sokan (én is) szívesebben nézik a Netflixet (vagy akármit) a másfél méteres TV-n a fotelből, mint laptopon vagy tableten.
2021. aug. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
42%

Na jó most válaszoljuk a kérdezőnek a kérdésére

Mert azzal,hogy itt veszekedtek a netflixen ezzel nem jutott előbbréb a kérdés


És a válasz igen


Anyukám is ezt csinálta,hogy ne legyen belőle veszekedés,anya a tárgyat nézte és nem az értékét.

Mert 6 év volt közöttünk és amikor pl én kértem 18 évesen,hogy fizessék ki nekem a jogsi,akkor az 150e Ft volt.

Húgom amikor 18 lett,neki már a duplája 280e Ft körül ment


Jó persze zavart az elején,hogy akkor én miért nem kaphatom meg a fennmaradt összeget,de anyám azt mondta ne az árát nézzük hanem azt,hogy jogsi- jogsi kész.


Kérdező lehet részletre is venni tv.


Szólj a fiadnak,hogy megfogja kapni a tv,de picit türelmesnek kell lenni,mert sok lett a kiadás.


3. Addig közösen nézzék a tv ketten,egyezzenek meg,hogy ekkor a nővér, utánna az öcsi nézi, amíg nem tudtok tv venni

Legalább megtanulnak osztozkodni és türelmesnek lenni a másikkal


4. Nézd meg ki hányszor nézi a tv.

Nem mindegy,hogy megy napi 1 órát vagy azért tényleg rendszeresen használja


Nálunk ez ment, szerettünk volna valamit anyám megnézte,hogy mennyire fogjuk mi azt használni,hogy utánna csak porosdjon a polcon azért felesleges.

2021. aug. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
91%
7, az ilyen nem érti meg, hiába magyarázod neki :D csak hallotta valahol, hogy gáz tvt nézni, és most ész nélkül szajkózza, sajnos egyik kicsit távolabbi családtagom is ilyen. Azt hiszi hogy milyen fasza ember, mert nem néz tvt :)
2021. aug. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
12%
#7 Én értem, de ahhoz legalább androidos TV készülék kell, ami egy vagyonba kerül, ha nem olyat akar venni, ami néhány év után elavul és frissíthetetlenné válnak rajta az appok. Tipikus vendor lock, hogy használd x évig, aztán vegyél újat. Ez a baj a mai okos TV-kkel. Ennyi erővel akkor vehetnek számítógépet is neki, többre mennek vele. De mivel számítógépük vagy tabletük vagy hasonlójuk gondolom már van, ezért jobban járnak egy Netflix előfizetéssel. De mondom, felőlem Spotify-ra is előfizethetnek, azt még mobilról is tudják hallgatni.
2021. aug. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!