Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez csak szerintem fura, hogy...

Ez csak szerintem fura, hogy a szüleim így néztek minket?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és 3 hónapja járok egy sráccal. Megbeszéltük hogy a szüleiknek majd egyszerre szeretnénk bemutatni egymást egy közös ebéden vagy vacsorán. Múlt héten szombaton volt egy közös ebéd ahol az én és az ő családja megismerheti egymást. Az ebéd és a további beszélgetés nagyon jól zajlott. A barátoméknál volt. A barátommal amikor csókolózunk akkor ahogy a derekam meg akarja fogni néha véletlenül megfogja a fenekem. Az ebéd után amikor jöttünk haza akkor csókolóztunk és egy pillanatra hozzá ért a fenekemhez de rögtön áthúzta a derekamra. Illetve azért elég sokáig is csókolóztunk ( kb. 30-60 másodperc). Mikor abba hagytuk akkor a szüleim elég furán néztek. De ameddig mentünk haza mindent beszéltünk de erről nem. Most nem tudom miért néztek rám így. Vagy csak fura volt hogy az ő pici lánya így csókolózik? Majdnem egy hét után is ezen gondolkozom.

2021. aug. 20. 12:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, nem akarnak még unokát.
2021. aug. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Vagy csak nem illik mindenki elött egy percig nyalni egymást
2021. aug. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
16 évesen csókolózni a világ legnormálisabb dolga. Talán a szüleid úgy gondolják, hogy nem a nyilvánosság előtt kell. Furcsa számukra a látvány. Szerintem ők se csókolóznak előtted, pedig megtehetnék.
2021. aug. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Azért néztek, mert bunkó dolog a család előtt nyalakodni...
2021. aug. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Hát mert ez rohadt intim, 1 percig csókolózni. Senki előtt nem illik, csak a hálószobában. Szájrapuszi még oké, vagy ölelés. De 1 percig nyalni egymást nyilvánosan? Kicsit félresikerült a nevelésed.
2021. aug. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Illetlenség kb megdugni egymást bárki előtt is.
2021. aug. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Jó, hogy tovább nem mentetek a szülők előtt... Nem illik nyalni falni egymást mások előtt, főleg nem ennyi ideig. Némi illemet tanulhatnátok, elég gyomorforgató tud lenni az ilyen nyílvános szájszex, seggfogodosással. A szüleidnek kellemetlen volt a viselkedésetek, amit meg is értek.
2021. aug. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
98%
Aranyos kislány vagy, de ne legyél naiv.Nem lehet véletlenül megfogni valaki fenekét, pláne nem sorozatosan. A jövőben meg ne premier plánba smároljatok a szülők előtt és lehetőleg ne előttük tapizzátok egymást.
2021. aug. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%
Társaságban nem illik csókolózni . Max szájrapuszi .
2021. aug. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Simán nem illik előttük, ennyi.
2021. aug. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!