Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szüleim pszichologushoz...

A szüleim pszichologushoz akarnak küldeni. Szerinterek elmenjek?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta vagdosom magam. Eleinte csak kőrzövel karcolgattam magam majd elkezdtem pengét használni. És ha vkivel összeveszek vagy ug érzem hogy összvesztünk de valojában nem , akkir meg addug nem eszek amig ki nem békülünk.

2013. jún. 29. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Hát ez borzasztó! Szerintem el kéne menned. Ez nagyon szörnyű, hogy vagdosod magad, bárki bármit mond, ez beteges. Bocsánat, ha megbántalak. DE tényleg el kell menned. :/
2013. jún. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj! Ha másnak nem, tapasztalatnak jó lesz.
2013. jún. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menyj. Velem ugyan ilyen gondok voltak/vannak 12 éves korom óta, most vagyok 15. Menyj, amíg nem késö. Ha nincsenek még olyan dührohamaid, hogy a falnak csapot a kezdbe esö tárgyakat, akkor nem késö. Hajrá, drukkolok! :) De ha gondolod, nekem is írhatsz privit, egy cipöben járunk, lehet, hogy tudok segíteni!
2013. jún. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!