Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kezelitek, hogyan...

Hogyan kezelitek, hogyan élitek meg, ha a lányotok elköltözik otthonról?

Figyelt kérdés
A nagy lányom már 20 éves, es szeretne összekóltözni a barátjával. Nekem viszont ez olyan érzés, mintha elszakadna tőlünk, es utánna csak csonka család lennénk.
2021. aug. 22. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Ez szinte minden családban lejátszódik, elöször fura, aztán ez lesz a megszokott.
2021. aug. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Te együtt laknál az anyósoddal? Ez a normális, ez az élet rendje. El kell fogadni.
2021. aug. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Mi sírtunk a férjemmel, de persze, hogy engedtük.
2021. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Ne aggódj, majd visszaköltözik. Ebben a korban nem egy életre szólnak a kapcsolatok. 1% kb.
2021. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Én kiskorától kezdve megkönnyeztem minden olyan lépést, ami által valamennyire elszakadt, plusz azokat is, ami arra utalt, hogy egyre nagyobb. Első óvodai nap, iskola, első betét és melltartó vásárlás, első ott alvás a barátjánál, majd az elköltözés.

Nagyon jó a kapcsolatunk, de így is fájt.

Mindig úgy neveltem, hogy felnőtt korában önálló legyen. Eleinte furcsa volt, de ez az élet rendje.

A szülőnek sosem szabad elfelejteni, hogy ő is volt fiatal.

Előbb, vagy utóbb, a fiatalok kirepülnek.

2021. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Végre be tudom költöztetni a macskákat a szobájába.
2021. aug. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
:D
2021. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Az én gyermekeim még nagyon kicsik, de ha belegondolok hogy egyszer elmennek, már most nagyon fáj 😟
2021. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez az élet rendje
2021. aug. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
98%

anyám diadaltáncot járt, amikor húszévesen elköltöztem otthonról, hogy végre, és most éppen súlyos letargiában van, mert az öcsém a szülővárosukban kezdi meg az egyetemet és nem lesz kollégista egyből (pedig tervezi hogy ha vége az első félévnek és lesz ösztöndíja, kiköltözik lakóközösségbe pár haverjával)

nagyon szeret pedig minket, csak normális emberként belátja, hogy itt az ideje leszállnunk egymás nyakáról (nekünk gyerekeknek is a szülőkéről, itt az ideje újra kettesben koncertre menniük apával)

2021. aug. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!