Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más családban használnak...

Más családban használnak testi fegyelmezést?

Figyelt kérdés
Nálatok van ilyen vagy ismertek olyan családot ahol van?

2021. aug. 30. 11:51
A kérdező szavazást indított:
nálunk van de csak kézzel pl pofon
nálunk van valamilyen eszközzel pl szíjjal
nálunk nincs de ismerek ilyet
nálunk nincs és nem is ismerek ilyet
67 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%
nálunk volt, de nemcsak kézzel, hanem lábbal és minden keze ügyébe eső tárggyal is..
2021. aug. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
én régen gyerekként néha kaptam aztán kamaszként max egy pofont szökő évente az utolsóra emlékszem viszonylag nagyobb volt kb 17-18 és anyám lecsapott egyet mert nagyon szemtelen voltam. Aztán mondtam neki, hogy tudsz te ennél jobbat is akkor nem tudta, hogy lecsapjon még egyet vagy elröhögje magát és végül kiment a szobámból.
2021. aug. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk is először szóltak, aztán ha nagyon baromságot csináltunk, akkor kiabáltak.

Ilyen nevelő célzatú pofont szerintem ha egyszer vagy kétszer kaptam, de ahhoz minimum életveszélyes dolgot kellett csináljak :D

2021. aug. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nekem is úgy tűnik, hogy máshol nem nagyon használnak nadrágszíjat, de nálunk igen.
2021. aug. 30. 12:10
 5/27 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk vékony vessző volt.
2021. aug. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
33%

Hiedelemmel ellentétben nem lehet mindent megbeszélni, mert van egy bizonyos pont ami után csak az erőből értenek a gyerekek. Hát én is kaptam.

Tartósan? Na az nem jó.


Egy pofonba nem halt még bele senki.

2021. aug. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%

#4


S erről miért beszélsz úgy, mintha egy tök normális dolog lenne? Főleg mert a sértett fél teljesen ki van szolgáltatva a másiknak.

Már az is törvénybe ütköző és elítélendő, ha egy 70 kilós 40 éves férfit egy másik ugyanolyan kezd csak úgy el verni a szíjjal. Hát az, ha egy 30 kilós 10 gyereket, aki se védekezni, se ellenállni nem tud, mert teljesen ki van szolgáltatva az élete a bántalmazójának?

2021. aug. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk rendszeresen, de szigorúan csak olyan helyre, ahol nem látni. Azért a reggeli fésülködések fájtak....
2021. aug. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
8-as az durva ha valakinek a fejét ütik
2021. aug. 30. 12:32
 10/27 A kérdező kommentje:
7-es Attól még szeretnek a szüleim
2021. aug. 30. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!