Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hozzánk költözik a férjem...

Hozzánk költözik a férjem gyermeke, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Férjem fia 14 éves. Kezelhetetlen, eddig az anyósoméknál lakott, de most ide kell, hogy költözzön. Az apósom megmondtam ő neki nincs szüksége erre, leverte a kőport a házról mert vicces. Évekkel ezelőtt harcoltunk érte, hogy velünk éljen mi neveljük, de ő mamához akart menni, ott minden meg volt engedve. Mára vetekszik, akárkit megüt ha nem tetszik neki valami. Megölt 3 cicát. Az a bajom, hogy van egy 11 hónapos fiunk. Nagyon sokszor szólt a férjem, hogy ez így nem lesz jó a nevelés de nem hallgatott rá anyósom. Most belátta , hogy nem tudja kezelni és most már neveljük mi. De meg lehet még. Én nem is tudom, hogy bírnám.

#nevelés #anyós #fegyelmezés #férjem gyermeke
2018. ápr. 11. 17:35
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
42%

Innentől van egy nevelt fiad. Az apjával jár. Nem sokat tudsz tenni.

A gyerek anyja hol van a történetből?

2018. ápr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
84%
Én fognám a 11 hos babát,és lelépnék ebből a környezetből,férjed se lehet tul tökös,ha ezt hagyta eddig fajulni.. A gyerek anyja amugy hol van? Szép amugy,minden meg volt engedve,a fejükre nőtt,most meg átadná h szivjatok ti,persze..
2018. ápr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
96%

Azonnal menjetek vele a nevelési tanácsadóba, kérj már most időpontot, mert a hosszú a várakozási idő és nyáron bezárnak, bár lehet, hogy titeket - mivel ilyen súlyos a helyzet - előre vesznek.

Ott pszichológusok, gyógypedek vannak, szakértő segítséget adnak ingyenesen.

2018. ápr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
76%
Ha engeded, hogy odaköltözzön ès veszèlyeztesse a 11 hónapos gyereked nem vagy normàlis. Szted egy ilyen gyerek miket fog csinàlni, ha fèltèkeny lesz a kicsire? Az ő nevelèse màr halott ügy. Mondd meg a fèrjednek, ha odaköltözeti Te sok sikert kìvânsz, fogod a picit, pakolsz ès elhagyod. Anyósèk vàllaljàk amit csinàltak. Vagy fogalkozzon vele az anyja, vagy aki tud/akar. Az kell mèg, hogy bàntsa a picit. Leöntse, leejtse, ki tudja mi fordul meg a beteg agyàban. Anya vagy!! Tèrj èszhez.
2018. ápr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
79%

Ez egy pszichopata, én NEM engedném a gyerekem közelébe sem.


Ez van, akkor elválnék, vagy lelépnék, nem várnám meg, hogy a csecsemőt ölje meg.

2018. ápr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
79%
Majd gondolom jönnek itt többen, hogy ő is csak egy gyerek, meg nem az ő hibàja, hogy ilyen, meg trauma èrte... ami akàr mind igaz is. Csak ezekre nem kell tekintettel lenned, mert ha majd bàntja a gyermeked, nem leszel ezekkel kisegìtve. 5ös voltam.
2018. ápr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim válasza:
68%
Egy ilyen kis pondrót be nem engednék a házamba.
2018. ápr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
7 éves koráig nevelte az anya. Akkor ment nyugdíjba anyósom egyre többet aludt ott hétköznap is onnan járt suliba. Mindig ott akart lenni, hisztizett de annyira , hogy teljesen beleremegett, nem kapott levegőt anyukának könnyebb volt elvinni anyósomhoz, mint pszichológushoz.
2018. ápr. 11. 18:24
 9/53 anonim ***** válasza:
73%

Csak halkan jegyzem meg, hogy Magyarországon 14 év alatti gyereket csak kivételes esetben hallgatnak meg gyermekelhelyezesi pernél, mivel a véleménye nem mérvado még, olyankor pedig, amikor csak egy szülő és a nagyszülők között zajlik elhelyezési per, soha nem kerül sor rá. Mondjuk eleve el se indul ilyen per, mivel minimum egy szülő, az apa ott van, függetlenül attól, hogy anyukaval mj van.

Tehát a kérdés egyértelműen kamu

2018. ápr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
Hivatalosan az anyánál van elhelyezve. Tőle nem tudtuk elvenni. Mert veszélyeztetni kell, vagy éheznie kell.
2018. ápr. 11. 18:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!