Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnál, ha azt állítaná...

Mit csinálnál, ha azt állítanák, hogy a kamasz fiad teherbe ejtett egy lányt, de a fiad tagadja?

Figyelt kérdés

Nővérem fiáról van szó, óriási a balhé. Unokaöcsém és a terhes lány is 17 évesek. A lány azt mondja unokaöcsémtől terhes, de unokaöcsém azt mondja tőle biztos nem, mert mindig húzott gumit és szerinte a lány megcsalta, azért is szakított vele még júliusban. Mondjuk mi, a család, azt sem tudtuk, hogy van egyáltalán barátnője. A lány ráadásul meg akarja tartani a gyereket. Voltak nálunk a lány szülei, leginkább csak üvöltöztek meg fenyegetőztek. A lány apja olyanokat mondott, hogy meg ne lássa unokaöcsémet az utcán, mert "szétüti a fejét", meg hasonlókat.

Ez szombaton volt, nővérem azóta tiszta ideg, hol sír, hol dühöng. Sógorom érdekes elég nyugodtan viseli.

Én egyrészt okos, felelősségteljes gyereknek gondolom unokaöcsémet, nem hiszem, hogy olyan buta lenne, hogy ne védekezne ha már szexel. Másrészt ha a lány helyébe képzelem magam, nem hiszem hogy 17 évesen megakarnék tartani egy gyereket, ha több fiúval is voltam és nem vagyok biztos benne kié.


2021. aug. 30. 13:48
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
93%

attól hogy védekezett még teherbe lehet esni

nagyon jó módszerek vannak arra, hogy kiderítsék ki az apuka, gondolom hallottatok már róla, szóval hajrá :)

azt kijelenteni, hogy "tőlem biztos nem" eléggé meredek

2021. aug. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
92%
ha megszületik: apasági teszt. annyi pénzt megér.
2021. aug. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
87%
Nincs 100%-os védekezés, ezt tudjuk. Én a ővéredék helyében apasági vizsgálatot kezdeményeznék. Úgy tudom, van olyan módszer amivel már az anyaméhben lévő magzatot is lehet vizsgálni, nem kell megvárni míg megszületik. Szóval ennek kellene utánanézni elsősorban.
2021. aug. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
59%
Semmit. Ha a kis céda szülni akar, szüljön csak. Ha megvan a gyerek majd csinálnak apasági tesztet, aztán attól függően majd vagy fizettek a csajnak havi pártízezret, vagy nem.
2021. aug. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
57%

"tőle biztos nem, mert mindig húzott gumit" Muhaha. Bár már kicsit elkésett a dolog, de azért le kéne ülni a fiúval beszélgetni a fogamzásgátlásról. Elmondani neki, hogy mi az a Pearl index, hadd olvasson utána.

A gyereket születése után vizsgáltassátok be, aztán ha az unokaöcsédtől van, akkor támogassátok mindenben a lányt.

2021. aug. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
93%

Ha a kamasz fiam elismeri a szexet, attól kezdve olyat nem állíthat, hogy "tőlem biztos nem", legfeljebb azt, hogy nem valószínü.

Amennyiben a lány megszüli a gyereket, apasági tesztet kell csináltatni és utána vagy más az apa - akkor nem kell semmit tenni -, vagy mégis ö, akkor a gyerektartást fizetni kell, elsözör a srác szüleinek, utána meg neki magának.

2021. aug. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
92%

"Úgy tudom, van olyan módszer amivel már az anyaméhben lévő magzatot is lehet vizsgálni, nem kell megvárni míg megszületik. "

Elvileg van ilyen módszer ugyan, de elég veszélyes a gyerekre nézve, ezért csak nagyon indokolt esetben végzik el. Ez az eset nem tartozik oda.

2021. aug. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
88%

Apasági teszt mindneképpen.

A lány apját meg le kell állítani és ha folytatja a fenyegetőzést, akkor feljelenteni a rendőrségen.

2021. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
50%
attol függ, hogy al ány volt-e más pasikal és szexelt-e. apasági teszt vérvizsgálat,dns teszt kell ha megszületik a baba. lány apját álicsátok le vagy fel jelenteni
2021. aug. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
69%
Fogamzásgátló mellett is eshet alaki teherbe, akkor egy óvszertől miért ne? Nem tartanak a mai világban felvilágosító órát? Szülők ennyire tájékozatlanok? A szex mindig tartogat meglepetéseket... És ebben az esetben mindketten benne voltak, szóval a lány apukája is visszavehetne és nézzen a saját körme alá - miért nem nevelte jobban meg a lányát... Na de ahogy előttem írják: majd apasági teszt eldönti. Addig meg ne a fiatalokat hibáztassátok, hanem a felvilágosítás és tudás hiányát.
2021. aug. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!