Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők mit szólnátok, ha a 25...

Szülők mit szólnátok, ha a 25 éves fiatok, aki eddig mindig lányokkal járt, összejönne egy férfival? Komolyan vennétek? Meg akarnátok ismerni a párját?

Figyelt kérdés

Márciusban kezdtem az új munkahelyemen és ott ismertem meg ezt a férfit. Soha ezelőtt eszembe se jutott, hogy egy férfihez vonzódjak, de vele szinte azonnal egy hullámhosszra kerültünk.

Az utolsó barátnőmmel még 2020 nyarán szakítottunk. Vele majdnem 3 évig voltam együtt. Utána ugye nem is nagyon lehetett menni sehova, nem ismerkedtem. Mostanában a szüleim sokat kérdezgetik, hogy van-e valakim. Nem tudom hogyan kellene ezt elővezetni nekik.


2021. aug. 30. 14:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
A bezártság elvette az eszed
2021. aug. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem várj még kicsit, hogy tartós lesz-e a dolog. Ha igen, akkor te tudod, mennyire elfogadóak a szüleid, de elsöre biztos meglepödnek.

Egy tartós kapcsolat esetén biztos meg akarnám ismerni az illetöt, mégha nekem furcsa lenne is a helyzet. Eddig ugyanis nincs személyes kapcsolatom egyetlen egynemü párral sem.

2021. aug. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

Nem akarok a részletekben vájkálni, de szexuálisan is működik a dolog, vagy "csak" "egy hullámhosszra" kerültetek?


Amúgy ha ez eddig nem volt téma a családban, nyilván meglepődnék, de elfogadnám és nyilván meg akarnám ismerni a párját.

2021. aug. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Persze, nekem is furcsa volt, még talán most is. Csak a hazudozás nem megy túl jól. Ha meg hazamegyek valahogy mindig előkerül ez a téma.

Igen szexelünk is. Nagyon felizgat és kívánom. De ezt a részt nem tervezem megosztani a szüleimmel.

2021. aug. 30. 15:07
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Ha bemutatod, mint a barátodat, gondolni fogják, hogy nem csak kártyáztok. nem kell velük megosztani :)
2021. aug. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
22%
Hallotál olyanról hogy biszex?
2021. aug. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a szüleid biztos nem az ágyban történt dolgokra lesznek kíváncsiak, mindegy hogy nővel vagy férfival történt, hanem arra hogy ez hogyan történt. Mármint mi változott és meg akarják érteni, ha eddig nő volt az életedben. Nyilván unokákat szeretnének, játszani akarnak velük a játszótéren meg hülyére kényeztetni mikor épp náluk lennének. Jelen esetben ugye ha tartós marad akkor ez nem lesz lehetséges...

Mit szólnának? Biztos ledöbbennek, aztán egy feles után kifaggatnának, hogy miért... Aztán meg nyilván találkozni a választott pároddal. Még is a fiuk vagy ugyan az az ember...

2021. aug. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem olyasmi amit nagyon lehet kerülgetni. Le kell tépni a ragtapaszt és kész. Az nem rajtad múlik már, hogy hogyan reagálnak.
2021. aug. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Meg fognak lepődni az tuti.
2021. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%

Eléggé meglepősnék.

De nem azon, hogy a fiam bi, hanem hogy 25 évesen jött rá erre.

2021. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!