Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők mit szólnátok, ha a 25...

Szülők mit szólnátok, ha a 25 éves fiatok, aki eddig mindig lányokkal járt, összejönne egy férfival? Komolyan vennétek? Meg akarnátok ismerni a párját?

Figyelt kérdés

Márciusban kezdtem az új munkahelyemen és ott ismertem meg ezt a férfit. Soha ezelőtt eszembe se jutott, hogy egy férfihez vonzódjak, de vele szinte azonnal egy hullámhosszra kerültünk.

Az utolsó barátnőmmel még 2020 nyarán szakítottunk. Vele majdnem 3 évig voltam együtt. Utána ugye nem is nagyon lehetett menni sehova, nem ismerkedtem. Mostanában a szüleim sokat kérdezgetik, hogy van-e valakim. Nem tudom hogyan kellene ezt elővezetni nekik.


2021. aug. 30. 14:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
8%
Szokott az ember így érezni, de ebben az esetben te nem a testhez hanem a lélekhez vonzódsz, van ilyen de ettől még nem leszel bu..i. Valszeg csak csalódtál az előző kapcsolatban és most vele töltöd ki az űrt, mert ő biztonság érzetet ad. Adnék erre pár évet, addig kussolnék.
2021. aug. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%
11: írja, hogy a szex is jó vele...
2021. aug. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
3%
Orvoshoz kellene menned ez szerintem nem normális.
2021. aug. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
16%
Igen a szex jó vele, de nem azzal kezdték, hanem egy hullámhosszon voltak. Lelki kotodessel kezdődött a többi csak extra. Én egy rossz kapcsolat miatt vonzódni kezdtem egy csajhoz, de mégsem lettem leszbi csak valszeg a férfiak elől menekültem. Akkor én is azt hittem leszbi vagyok, most már csak mosolygok magamon.
2021. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
88%
#14 Igazad van, nem vagy leszbi. Biszexuális vagy. És ezzel semmi gond nincs.
2021. aug. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
14%

Nem vagyok biszex, rájöttem csak menekültem a valóság elől, a csajok azóta sem érdekelnek. De mostanában szeretik megnevezni azt ha valaki mindenkivel össze fekszik és a biszex jobban hangzik. Szimplán bizonytalan az ember ,a végén meg rájön, hogy melyik oldal jön be és akkor hirtelen már nem biszex hanem hetero, leszbikus stb.

A biszex inkább divat szöveg a mindenkivel kúrásra.

2021. aug. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg jobb lenne emésztési időt hagyni nekik... egy hónap legalább a bejelentésed és a találkozó közt. És lehet neked sem kéne élőben megtenned a bejelentést... de nyilván te ismered a szüleidet, hogy miyen beállítottságúak, hogyan reagálnak ilyenre.
2021. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi van veletek azóta? Együtt vagytok még? Szüleid mit szóltak?
2022. máj. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
26%
Szerintem ez nem biszex hanem pánszexualitás
2022. szept. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!