Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megvert a fiam, mit tegyek?

Megvert a fiam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma másodszor fordult elő. Rá mégsem hivhatom rá a rendőrt. Az anyjának meg meg sem merem mondani.
2021. szept. 1. 20:28
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
2021. szept. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 A kérdező kommentje:
hazajött ma este valahonnan teljesen részegen én pedig kérdőre vontam, erre nekilökött az üvegajtónak úgy hogy folyt az orromból a vér és kitört egyik fogam is
2021. szept. 1. 20:53
 13/62 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk jelentsd fel a francba?
2021. szept. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
96%

"Az anyjának meg meg sem merem mondani.”

Hát a kitort fogat nehéz lesz kimagyarázni...

2021. szept. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom amúgy milyen természetű a fiad. Mert vannak olyan emberek, akik amúgy nyugodt, békés természetűek, félnek még az árnyékuktól is! Aztán megisznak öt felest és teljes irányt változtat a személyiségük, és agresszívak, kötekedőek lesznek! Sőt! Gyakran még tettlegességig is fajulnak részeg állapotukban!

Ha a fiad is ilyen, hogy amúgy jó ember, csak részegen vadul meg, akkor az a jobbik eset! Ebben az esetben meg tudod vele beszélni holnap, ha kijózanodott!

Akkor van nagy baj, ha józan állapotában sem tisztel téged, hanem felesel, visszaszól, semmibe vész téged!

A fiad alapjáraton milyen ember?

2021. szept. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 A kérdező kommentje:
Ti ráhivnátok a gyereketekre a rendőrt? Én erre képtelen vagyok, na meg mit mondok az anyjának?
2021. szept. 1. 21:05
 17/62 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez mindegy. Akkor majd a feleségét és a gyerekeit is megveri részegen és azt mondjuk az sebaj, józanul jó arc.. vagy hogy gondolod ezt 15? Akárhogy is, anyámat apámat nem verem meg, főleg nem verem ki a fogát.
2021. szept. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem először mondd az anyjának el hogy mi történt és neki is holnap, hogy legközelebb rahivod a rendőrt és ennyi.
2021. szept. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
89%
Ráhajlítanám a viperám.
2021. szept. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
89%
De bizony hogy feljelentheted. Meddig vársz? Míg valamelyikőtök torkát nem vágja el a takonypóc?
2021. szept. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!