Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg mondhatja ezt a...

Tényleg mondhatja ezt a gyámügyes? Megvert anyám..

Figyelt kérdés
Egy ideje jár ki hozzánk csaladsegítő, ennek az oka röviden annyi hogy a neveloapam alkoholista és anyám nem dobta ki, hanem megvarta hogy én hívtam rendőrt, ebből lett az hogy gyámügyre kellett mennünk.. 16 éves vagyok, tegnap kicsit 10 után mentem haza, a barátaimmal voltam a faluban ahol anyámék is ismernek mindenkit. Ma hazaert és aztmondta, hogy beszélt a családsegítővel és ő aztmondta neki, hogy nyugodtan megverhet ha úgy gondolja. Ezután kiabáltam, mert azt is láttam rajta hogy ő is be van rugva, ezután pedig megvert meg rendőrt akart rám hívni mert ellöktem magamtól (kezemmel, hogy ne üssön tovább) ez most így normális? Mondhatja ez a csaladsegítő? Vagy én most mit tehetnék?

2020. júl. 13. 18:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
11%
Mondjuk legyél otthon a megbeszélt időre...
2020. júl. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
ilyet nem mondtak neki.
2020. júl. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Ilyet nem mondhatott.
2020. júl. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Alkoholista ember hazudozik.
2020. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Ilyet nem mondott, az egészen biztos.

Mondjuk ha ilyen a családod, nem ertem miért nem mész időben haza...

2020. júl. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Éppen ezért.. Nem bírom elviselni, hogy egész végig mikor otthon vagyok, a szüleim részeg kiabalasat hallgassam.. Napközben itthon vagyok, így délután 5korul szoktunk kimenni sétálni aztán leulunk egy padra és ott beszélgetünk ameg nem megyünk haza.. Mindennap sírógörcseim vannak és anya nem érti hogy miattuk nem vagyok otthon... Egyébként akárhol vagyok, mindig tudta hogy kivel és hol, plusz haza is kísérnek..
2020. júl. 13. 18:38
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
tuti nem mondott ilyet. anyád a rendőr miatt haragszik
2020. júl. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Apud mit szól hozzá?
2020. júl. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
MIért nem megy haza időben? szerinted? inkább van a haverjaival biztonságban önfeledten, mint hogy hazamenjen a méregbe.
2020. júl. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#8-as:

Neveloapam van,igazi apum nem él már..

2020. júl. 13. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!