Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 20-30 év közötti pasik férfiak...

20-30 év közötti pasik férfiak,az idősebb párotokat és ketőtők párkapcsolatát hogyan fogadták el szüleitek rokonok sok mindenki?

Figyelt kérdés

2021. szept. 6. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Ez érdekes kérdés,mert egy ilyet sem ismerek a környezetemben és csak fiatalabbak voltak mindig.
2021. szept. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem személyes példa, de munkatársamat nagyon kedveli mindenki a Párja családjából. Hosszú évek óta vannak együtt. Anyuka sajátjaként szereti a munkatársamat, aki 15 évvel idősebb a Párjánál. Legalábbis ezt mondja munkatársam és mindenki más is róluk a városban. :)
2021. szept. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Jól mondja az 1es, érdekes kérdés. Velem egy korú sem jöhetett szóba, nem hogy idősebb. 30/f. De nincs bajom azzal ha valakinek idősebb nők jönnek be.
2021. szept. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Válj el..
2021. szept. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Nekem mindegy kit vittem haza belekötöttek. Szőke tyúk, csókos szájú... Túl öreg, túl fiatal... stb Anyukám. Féltékeny volt hogy elveszít :) Imádtam, szerettem, de ezek nem estek jól. Megbeszéltem vele nem nem tudta tartani a száját sose :) Ami a szívén az a száján volt egyből.

Nehezen viseltem ezeket a beszólásokat. Végén mindig megbékéltek..

Nem hagytam alternatívát nekik. Azokat szerették igazán ahol nagy volt a korkülönbség. Vagy fiatalabb vagy öregebb. -8 +7 volt.

Nagymamám elképesztően vallásossága mellett, a lányok mindig azt mondták rá hogy egy angyal. Senkire egy rossz szava nem volt. Azonnal családtagkén kezelte őket :) Legkönnyebben azt fogadták el ha nálam sokkal fiatalabb volt.

2021. szept. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólt a fiához az anya. A nőnek mar volt egy fia is mástól.Aztan gyerek szuletese utan megbékélt.
2021. szept. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy 30-asnak már sokakl könynedebben elviselik ha idösebb a párja mintha egy 20 körüli lenne.
2021. szept. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam a nő egy ilyen kapcsolatban… anyós tönkrevágta…igaz 5 év kellett neki hozzá
2021. szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8 Amikor a család minden áron bele akar szólni...

Ők úgy is jobban tudják ki kell a lányuknak/fiuknak.


Anomáliákra fel lehet/kell hívni a figyelmet, de beleszólni nem kéne.

2021. szept. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, a kérdező valamihez akar maganak reményt, vagy akkor barki, akit ez erdekel, de nincs garancia. Végződhet akárhogy.
2021. szept. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!