Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok illetve...

Szülők! Mit szólnátok illetve hogyan kezelnétek, ha a fiatok egy nála 13 évvel idősebb nővel jönne össze?

Figyelt kérdés
Nem csak a szülők válasza érdekelne, de inkább feléjük szól a kérdés. Az is érdekelne, hogy hány évesek vagytok, az apa vagy az anya szerepét töltöd be a családban és, hogy a gyereketek hány éves?

2017. aug. 24. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2017. aug. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez egy teljesen más kategória... Nem értem hogy jött ide... Nyilván nem ugyan az, ha a férfi javára van 13 év, az sokkal elfogadottabb, de itt a nő javára van 13 év.
2017. aug. 24. 20:22
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Hány èves a fiad? Mert ez sem mindegy...
2017. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Örök szabály: nem szabad beleszólni és éreztetni az ellenszenvet !
2017. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem az én gyerekemről van szó. Szerintem akár hány éves én soknak tartanám, de a szóban forgó fiú 18 éves.
2017. aug. 24. 20:28
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem örülnék neki és reménykednék abban, hogy minél hamarabb vége lesz. 37/N
2017. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
A fiú nagyon fiatal. A nő pedig dörzsölt lehet már. Ismerek pár ilyen esetet. Koppant a gyerek jó nagyot....
2017. aug. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Kor nem számit ... időssebb legalább tapasztalt .
2017. aug. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Jobban örülnék egy ilyen idős csajnak mintha általános iskolást dugna a fiam. 37N
2017. aug. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

A volt fodrászmesterem aki 34 éves egy 22 éves fiúval( kinéz kb 28nak) van együtt.

Tudni kell a nőről hogy iszonyat fiatalos,vékony sportos,vagány fiatalos cuccokba jár(nem a nevetséges kategória hanem tényleg áll neki ez a stílus és ő ilyen) ugyanakkor azért az arcán látszik hogy nem mai csirke de a gesztusai mozdulatai a beszédje ezt teljesen elfedi. Ezt csak azért írtam le mert így szerintem még elfogadható,hogy a nő is kb velekorúnak néz ki. Ismerek olyat is akin rendesen látszik hogy milyen idős(anyámhoz nem jöhetne a nő) ráadásul a gyerek 15 évvel fiatalabb nála az meg kb még 3 évet is letagadhatna mikor látom őket az utcán kb sírnom kell.

Ilyen tények mellet mérlegelném a véleményem. Az első szerintem elfogadható a második meg az ő bajuk.

2017. aug. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!