Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan aki egész...

Van itt olyan aki egész családban be van oltva csak te nem? Miért kell hülyének nézni akinek egész családja be van oltva csak te nem?

Figyelt kérdés
2021. szept. 7. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Mert neked kellene eszednek lenni és beoltattni magad.
2021. szept. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Hát minek nézzenek? Lángésznek?


Nézd a hozzád hasonló hülyéket, hátha ráébredsz a helyzetre, kikkel vagy egy csoportban:


https://www.youtube.com/watch?v=i1zJXXToD1M

2021. szept. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Szokásos vitageneráló " kérdés ".
2021. szept. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Mert aggódhatnak azért aki nincs beoltva. Nem egy ember halt meg a közelemben, aki meg túlelte azóta is mellekhatastol szenved.
2021. szept. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Én se vagyok beoltva. Nekem nem szólnak be a családtagok, nem szoktunk a koronarol beszélni, unjuk már.

Egyedül aposom van bepanikolva pedig öt már beoltottak, azt hittem akkor már nem kell felni.

2021. szept. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
Jelen. K'rvára elegem van ebből a hisztiből, nagyon időszerű lenne végre egy új gumicsont. A szüleim álló nap minden járványnál veszélyesebb és károsabb, pánikkeltő propagandahíradókat néznek, csupa egymásnak ellentmondó hírrel, ezekből hoztak létre maguknak egy sajátos paranoiakoktélt, és mostanra már úgy viselkednek, mintha minden utcán halomban állnának a hullák a b'szott vírus miatt. Néznének inkább rajzfilmeket.
2021. szept. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert értelmes embernek ritkábban van ostoba családtagja...
2021. szept. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!