Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha anyám azt gondolja, hogy...

Ha anyám azt gondolja, hogy én utálom őt, akkor miért nem próbál arra rájönni, hogy mit ronthatott el? Miért az a következtetés, hogy én tehetek róla?

Figyelt kérdés
2021. szept. 12. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Mert nem szeret téged igazán, nyűgös és teher vagy neki, nem is érdekli igazán, mi bajod van, csak ugye a társadalom elött ezt nem vállalhatja fel.
2021. szept. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
mert anyád nagyon egyszerű
2021. szept. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Gondolom te mindent tökéletesen csinálsz drága!
2021. szept. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
3-ő gyerek, neki nem is kell mindent tökéletesen csinálnia.
2021. szept. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk üljhetek le megbeszélni.
2021. szept. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#3 Nyilván nem, de szerintem kettőnk közül én sokkal többet tettem azért, hogy normális kapcsolatunk legyen.


#5 Részéről ez nem opció. Elkezdeném beszélni, ő személyes sértésnek veszi, rögtön kiabál, hogy megint generálom a veszekedést. Mert ugye mindig én provolálom ki, hogy ordítozás legyen. Teljes mértékben az én hibám, ha ő beleköt abba, hogy iszok egy pohár vizet, teljes mértékben az én hibám, hogy képes abba is belekötni, hogy milyen fehérnemű van rajtam, az is az én hibám, hogy nem vagyok gondolatolvasó. Komolyan, az én hibám, hogy nem hagyom, hogy úgy beszeljen velem, mint egy darab szrral, még arról is én tehetek, hogy meglopott szó nélkül és fel merészeltem hozni, hogy ha már megígérte, hogy visszaadja az adott összeget fokozatosan, akkor jó lenne, ha tényleg be is tartaná a szavát. Arról is én teetek, hogy közbeszól a mondanivalóimnak, hogy őt nem érdekli, aztán meg csodálkozik, hogy "nem mondok el neki semmit". És még sorolhatnám.

Komolyan, nem lehet vele beszélni. Csak azt nem értem, hogy ezek után, hogye nem fordul meg a fejében, hogy bármit is elbszott...

2021. szept. 12. 15:08
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Hagyd.mindig ilyen lesz.
2021. szept. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

nos tudni kellene az életkorod, és anyukádét is..tudni kellene, hogy anyukád mellett van-e normális pasi, aki megszeretgeti, tenyerén hordozza(szerintem nincs)...azt sem ártana tudni, téged ki takargat be este, ki mellett ébredsz, mennyire leterhelő a munkád, az utazás, stb..


Ezek apróságok, de könnyen elbukhat rajta egy kapcsolat..

Itt a szomszédomban ép most veszekszik az anya az egyik lányával..a másikkal azért nem, mert az senkivel nem beszél..

...(jó)pasi persze sehol senkinél...

2021. szept. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Metionin ***** válasza:
100%
Tipikusan az a helyzet, amit el kell engedni. Enyém is ilyen, pici koromban is azért vergődött hogy én miért nem közeledek hozzá meg miért nem bújok, de eszébe se jutott hogy ha nem ütne, meg nem rajtam vezetné le a feszkót, akkor talán kötődnék is hozzá. 30 évnek kellett eltelnie amíg rájött, hogy talán nem jól csinálta, de van, akinél ez 50-60 év után sem történik meg.
2021. szept. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!