Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megszólják, vagy lenézik azt...

Megszólják, vagy lenézik azt a szülőt, aki nem megy el egyszer a középiskolás lánya szülői értekezletére ?

Figyelt kérdés

2021. szept. 15. 15:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%

Az első kettőnél böcsülettel ott voltam/voltunk mindegyiken, ovitól középiskoláig, mindegyiken. A legkisebbnél is mentem, amíg a hisztéria miatt át nem váltottak online-ra. Azt egyszer végigültem, engem idegesített, hogy nem látom a többieket, nem látoma reakciókat. Idén már nem vettem részt (még most is online), nem is tudtam volna, mert 5-kor kezdték, én meg 6-ig dolgoztam, kb. 7-re értem haza.

És igazság szerint már kifejezetten unom: 29 éves a legidősebb gyerekem, 26 éve egyfolytában szülőokre járok. Elég volt. A kicsinél majd talán jövőre, amikor végzős lesz, és fontos - zsebbe vágó - döntéseket kell hozni, akkor elmegyek. Remélem, azt már em online formában fogják tartani, mert attól herótom van.

Amúgy jeleztem, hogy nem tudok részt venni, senki nem akarta leharapni a fejem, fel lett véve, elvileg visszanézhetném, de annyira nem érdekel. Ugyanezeket a suliban is megbeszélik, a gyerekem meg elég nagy és értemes ahhoz, hogy el tudja mondani itthon. Nekem ennyi elég.

2021. szept. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Katona Dius ***** válasza:
100%
Az enyémre ált. suliban elmentek, középben már nem, én mentem el a sajátoméra, mert ott gyakran olyan is felmerült, ami ofő órán nem. A tesóiméra is én jártam randszeresen. Anyámnak nem volt kedve menni, apa meg későig dolgozott.
2021. szept. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Rkozmix válasza:
65%

Nem szólják meg és le sem nézik, csak az a kérdés, hogy a szülőt miért nem érdekli a középiskolás leánya szülői értekezlete?

Ha fontos neki a leánya, akkor nyilván az iskolája is fontos.

Tehát ha az iskolája nem fontos, akkor a gyerek sem annyira...

Ha saját hibáján kívül nem tud elmenni, akkor is fel lehet venni a kapcsolatot az osztályfőnökkel, pl. telefonon, facebook-on, stb.

2021. szept. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!