Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kiderult, hogy anyam a hatam...

Kiderult, hogy anyam a hatam mogott szidja a parom, akivel ket eve egyutt elek, es akivel szemelyesen mezes-mazos. hogyan reagaljam le?

Figyelt kérdés
2021. szept. 16. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert az arcába kéne vágnia hogy mi baja van vele? Akkor meg az lenne a baj.
2021. szept. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Hogyan derült ki?
2021. szept. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

rokontol hallottam vissza. azutan beszeltem a tesommal es kiderult, hogy neki is szidja


pedig a parom ultra kedves vele


ingyenelonek, naploponak titulalta, mert most eppen nincs munkaja. de ha engem nem zavar es megelunk - es mint eddig most is ugyanugy tamogatom anyamat is. szoval nem ertem.

2021. szept. 16. 22:27
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezz rá hogy miért csinalja.
2021. szept. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Ugy gondolja tobb penz jutna ora, ha a parodat nem kellene eltartanod.

Parom anyja is ilyen volt, egnak allt a haja, ha eppen nem neki adott kolcson, hanem ram mert kolteni egy keveset.

2021. szept. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Kérdezd meg anyádat, hogy már több embertől is visszahallottad - a forrásokat ne áruld el -, hogy ezt terjeszti, igaz-e?
2021. szept. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%

Ne haragudj, de ez egy rossz kifogas hogy "jelenleg nincs munkaja"😀

El lehet menni segedmunkasnak epitkezesre, gyarba, portasnak, hagy ne soroljam. Ha mar az embernek nosulni volt esze.

2021. szept. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Utolsónak mondanám, hogy nem kötelessége mindenkinek dolgozni és vannak háztartások, ahol ez egy bevett és bevált életmód, hogy csak az egyik fél dolgozik. Nem értem miért kellene valakinek gyárba menni robotolni, ha a párjának teljesen megfelel az egyik otthon-másik dolgozik felállás.

Az már más kérdés, hogy ez elég kockázatos az otthon maradó fél részérōl, de ez van.

2021. szept. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ, igaza van-e. Ha megegyeztetek, és nektek oké, mondd el ezt. De ha panaszkodtál, hogy fél éve hiába keres, ez se jó meg az se jó, s most ezért nehezebb neked, akkor ő azt adta tovább.
2021. szept. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
8-as ne haragudjal de itt a ferfi van otthon. Ha nosulni volt esze dolgozzon. Ne a no tartsa el mert ez nagyon gaz. En is megszolnam a vejem ha a lanyommal tartatna el magat.
2021. szept. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!