Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez tényleg bántó vagy csak én...

Ez tényleg bántó vagy csak én vagyok túl érzékeny?

Figyelt kérdés

2 éve volt a szalagavatóm de azóta is bánt ez a dolog és rosszul esik ha visszagondolok.

Apukám sokat van külföldön, ott dolgozik de ahhoz képest sűrűn jár haza (hetente). Amikor eljött a szalagavatóm direkt haza is jött kicsit hamarabb. Én sosem szerettem szerepelni, nem mondtam beszédet meg semmi csak az osztályommal énekeltem 2x meg ilyenek nyilván nem szerepelhet egyesével 3 évfolyamból mindenki. A lényeg hogy hazafelé a kocsiban beszólt apám hogy most amugy ő ennyi miatt jott haza? Ezért felesleges volt itt lennie. Meg mások szerepeltek minden én meg semmi. Hát mit csináljak? Cigánykerekezzek a színpadon? Mondtam neki hogy akkor többet senki ne jojjon el semmire még a ballagásomra se mert úgyse en leszek kiemelve a világ legjobb tanulójaként stb stb. (Végül nem volt ballagás a vírus miatt) És ezzel telt el a hazavezető út hogy sirtam meg ordítoztunk a kocsiban.

Na most ezt en reagáltam túl vagy tényleg bántó volt ? Elég érzékeny vagyok alapbol is de nekik sokszor tényleg semmi nem jó főleg apámnak.

20/L



2021. szept. 18. 13:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
2 éve volt. Engedd el a francba. Ennél nagyobb nyomasztó dolgok is lesznek még az életedben, ez eltörpül majd mellette.
2021. szept. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ja meg amúgy 20 évesen van 2 szakmám de ígyis megkapom mindig ,hogy xy milyen egyetemre ment xy nak milyen jó lett a bizonyítványa nekem is igy kellett volna. Majd megnézik belőle mi lesz és hogy belőlem mi... Nekik csak az ér valamit akinek van diplomája stb. De engem nem érdekelt az egyetem nem tetszett egy foglalkozas sem nem volt semmi elképzelésem. Minek menjen az ember egyetemre ha nincs elképzelése. Legyek orvos csak azért hogy nekik megfeleljek közbe meg utáljam a munkámat? Nem vagyok hülye amúgy tanulás téren se meg semmi lett volna eszem az egyetemhez de egyszerűen én mást akartam.
2021. szept. 18. 13:15
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
Neked volt igazad, de tényleg engedd el.
2021. szept. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Elso

Hát amúgy azóta voltak még hozzájuk köthető szar dolgok,de ez még mindig rosszul tud esni.

2021. szept. 18. 13:17
 5/27 anonim ***** válasza:
83%
Igaza van az első válaszolónak. Engedd el.
2021. szept. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
85%
Szerintem is engedd el ezt mostmár. :) Nem lesz jobb ha folyamatosan ezen kattogsz.
2021. szept. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%
Az jó, ha van több szakmád is, hamarabb önálló lehetsz. Jól teszed, ha azt csinálod, amit szeretsz. A szülői elvárások sokszor tévútra visznek, ne hagyd magad.
2021. szept. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
20%
Apád bunkó volt, te túlérzékeny, még jól fel is fújtátok. Zsák a foltját, gratulálok! 20 évesnek elég gáz ez a durci.
2021. szept. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
80%
Ha két év után még mindig ezen rágódsz, túlérzékeny vagy. Akkor is ha piszok nagy tahóság volt apádtól amit mondott.
2021. szept. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Igazából azért szerzek minél több szakmát hogy minél hamarabb lelephessek innen. Hiába van meg mindenem,élünk jól ha közben meg anyámék csak lehúznak lelkileg.
2021. szept. 18. 13:25
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!