Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennél ha rájönnél hogy...

Mit tennél ha rájönnél hogy az anyád azért volt jó kapcsolatban mindkét hosszú kapcsolatod esetén a barátnőddel, mert az aktuális barátnővel közösen szidott téged a hátad mögött?

Figyelt kérdés

#barátnő #hátad mögött
ápr. 26. 10:04
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
64%
elküldeném a jó k....anyjába! aztán nem állnék szóba vele évekig.
ápr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
Semmit. Ezek szerint kétszer is olyan kapcsolatban voltam, ahol a partnerem nulla tisztelettel volt felém. Anyám szólhat bárkinek, ha a másik nem partner, akkor sokra nem jut vele. Érdekesnek tartanám, ha két olyan exem is lenne, akit ennyire xarul ismertem meg a hosszú évek alatt. Lehet magamba is néznék, mi az amit szidtak bennem
ápr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Ha az osszes exem es anyam is engem szid a hatam mogott akkor azert elgondolkodnek , hogy ennek mi az oka .
ápr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

A vicc, hogy anyámból ezt simán kinézem :D, bár ő (okkal) nem igazán ismeri az exemet sem a mostani barátomat.


Semmi köze az életemhez.

ápr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Na, akinek ilyen anyja van, annak minek ellenség...
ápr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Megtanulnám, hogy semmi közöm ahhoz, miről beszélnek a nők egymás között, mindenki boldogabb és nyugodtabb.
ápr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
61%

#5 Az én anyám is ilyen. Világéletben élvezte, ha valaki ártott nekem, meg pletykált, követett és ment szapulni neki. Az öcsémet is mindig felbíztatta, hogy túrkáljon a cuccaimban, táskámban, kémprogramozzon be. Volt, hogy arra keltem, higy álmomban feloldották az ipademet és az ágy szélén nyomták.


A másik, hogy így adott el 23 évesen egy pszichopata zaklatónak,hogy egy ideig el is tagadta, hogy üldöz, majd élvezte, hogy jelentget, követ, meg csesztet, belemászik az életdbe, kb. 150 emailt is írtak egymásnak. Majd utána mint eldurvult, hirtelen amnéziás lett, hazudik, elárult és 4 éve nem kopik le rólam a rpthadek. Pedig előtte azt is mesélte, hogy a kolleganője lányával is ugyanezt művelte. Már arra sem emlékszik. Az ilyentől jobb egy életre megszabadulni. Korábban olyqn húzásai is voltak, hogy a nyugtatójából belekevert az italomba.

ápr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
11%

Azért arra kíváncsi lennék hogy mi volt az amit szidtak benned mert ha mondjuk azt hogy pl sokat iszol azt megértem mert jogos ha valami apró hibádat emlegették az nem zavarna

Engem inkább az érdekelne hogy miért nem nekem mondták el a szemembe

Ahogy fentebb is írták magamba néznék pl ha amiatt szakítottak veled amiket rólad beszéltek

ápr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%
"miért nem nekem mondták el a szemembe" - mert NŐK
ápr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
Hát én ismerek olyan nőket akik még akkor is oltanak ha nincs igazuk szóval...
ápr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!