Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagál, ha a 19 éves...

Mit reagál, ha a 19 éves lányod elmondaná, hogy biszexualis és van barátnője is?

Figyelt kérdés
Állítása 7 éve tudja magáról. Illetve a mostani barátnője 15 éves. Egy iskolába járnak, a lányod végzős, a barátnője elsőéves. Korábbi kapcsolata tudomásod szerint nem volt. Persze simán lehetett neki titokban, mivel kollégista a középiskola kezdete óta, de te nem tudsz róla, hogy előtte lett volna bármilyen párja is.

2021. szept. 19. 18:46
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
#20 Szexualitástól független nem jellemző szerintem, hogy egy pár hetes kapcsolatban szexeljen, pláne, hogy az egyik fél csak 15.
2021. szept. 19. 21:34
 22/38 A kérdező kommentje:
#21 Onnan tudom, hogy nem a szülő vagyok a kérdésben. :)
2021. szept. 19. 21:35
 23/38 anonim ***** válasza:
25%
Ez már legalább a harmadik ilyen kérdés a héten.
2021. szept. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
78%
" Szexualitástól független nem jellemző szerintem, hogy egy pár hetes kapcsolatban szexeljen, pláne, hogy az egyik fél csak 15." Pont ott jellemző hogy gyorsan megdöntik ahol az egyik fél még gyerek. Nem mintha egy pár hetes kapcsolatba ne férne bele a szex felnőttek között is. Senki em fog hónapokig köröket futni..
2021. szept. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
#26 Figyu, nekem nem fér bele pár hetes kapcsolatba ilyesmi. Meg ha akarnám is, de hangsúlyozom, nem akarom, akkor sem egyedül az én döntésem.
2021. szept. 19. 22:08
 26/38 anonim ***** válasza:
34%
Akkor kié, a manipulálható kislányé?
2021. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
#27 Nem gondolnám, hogy manipulálható. Mondjuk nem próbáltam még soha senkit manipulálni, szóval nem tudhatom. Nem is értem, hogy honnan a feltételezés, hogy bármilyen visszaélés lenne a részemről. Szerintem semmi erreutalót nem írtam/tettem.
2021. szept. 19. 22:32
 28/38 anonim ***** válasza:
82%
Az egy gyerek, aki meg akar neked felelni. Baromi könnyen belesodródik olyanban akit nem akar, csak úgy gondolja meg kell tennie a másik kedvéért. Még ku.rva messze van attól hogy megtanulja : neki is lehetnek elvárásai, és nem kell alárendelni magát a másiknak. Ennek fényében nézd miket csinál.
2021. szept. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

Nézd, egyikőnket sem ismersz, így eléggé sértőnek találom, hogy be lettem állítva valami manipulatív, szexuális ragadozónak. Alapvetően nem is vagyok még kezdeményező típus sem, nem még olyan, aki megfelelési kényszeres szituációkat csinálna a kapcsolatába. Arra nem számítottam, hogy ekkora felháborodást vált ki egy kb 4 év korkülönbség. (Ami a pontosabbanban csak három és fél)

Mindenesetre erősen túlzó feltételezés rögtön kb pedofilnak és szexuális ragadozónak meg manipulatívnak titulálni ennyi infóból, legalábbis szerintem.

2021. szept. 19. 22:56
 30/38 anonim ***** válasza:
93%
Én örülnék, hogy szerelmes a kicsi lányom és szeretném megismerni a párját. :)
2021. szept. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!