Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha nem tudom...

Mit csináljak, ha nem tudom elengedni a múltat?

Figyelt kérdés

A szüleim, mindig rajtam vezetik le a stresszt, És már 17 éve tűröm ezt, de elég volt.(Depresszióba is estem ez miatt, És nem tudok kilábalni belőle.)

El mondtam nekik, hogy mit gondolok(igaz, teljesen ellent mondtak mindennek)

És megint azt kezdem érezni, hogy bennem van a hiba.

Tudom, hogy nem csak ők tehetnek mindenről, És próbálkoztak is kibékíteni magukkal.


De nem Tudom elengedni azt a frusztrációt, amit kaptam tőlük a múltban.


Azt, hogy minden nap velem üvöltöztek, hogy engem hordtak el mindennek, hogy toxikusak, hogyha valami nem tetszett, pofon.

Hogy rajtam vezetik le a nehézségeiket.

Hogy én csinálok mindent, főzök, takarítok, de nincs megbecsülve.


Hogyan tudnám elengedni ezt?

Jelenleg ott vagyunk, hogy megint én vagyok a hibás, nem nézik az állás pontjaim, És nem szólnak hozzám.


2021. szept. 19. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
98%

Elkezded tervezni a jövődet, nélkülük. Van egy egész éved rá. Ha továbbtanulsz, nem nappalin, hanem munka mellett levelezőn teszed. Utánanézel, az iskola végén, ha lesz szakmád egy év múlva, mennyiért és hol tudsz vele dolgozni.

Vagy nyalogatod tovább a sebeidet, és maradsz a fészekben.

2021. szept. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk próblj változni, az első lépés a nehéz, utána már ha látod hogy sikerül akkor a többi könnyebb.
2021. szept. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a versírásba vezetem le. Illetve a tesoimra én vigyázok mondhatni az anyjuk vagyok. Úgy szeretjük egymást, hogy nem hiszem a szüleink figyelme hiányzik nekik. Én ott vagyok értük és értük vagyok erős. Mondhatni ez a kitűzött célom. Találj ki te is valamit. Amiért küzdhet és erős lehetsz.
2021. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha nem tudod elengedni, akkor ezzel élsz halálodig. Te döntesz.
2021. szept. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!