Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A múlt héten megfáztam és...

Rift kérdése:

A múlt héten megfáztam és emiatt a szüleim nem akarnak elengedni az egyik haverom szülinapjára mert túlspiláznak MINDENT! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most lesz szombaton és am semmi bajom csak köhögök meg most még kicsit szarul vagyok de szombatra már semmi bajom nem lesz. De nem akarnak elengedni mert azt mondják hogy betegen nem mehetek meg biztos a hideg utcán kóricálnánk félrészegen és betegen nem csinálhatok ilyet de nem fogják fel hogy nem lesz semmi bajom!!! Csak köhögök ennyi... de ez nagyon fontos nekem és nagyon elszeretnék menni!

Ja és az ok állítólag: hogy múlt hétvégén Siófokon voltunk a haverjaimmal és egyik éjszaka lementünk a Balatonba fürdeni és véletlenül megfáztam!! És szerintük egy nagyon felelőtlen dolog volt mert túlreagálnak mindent! Azért szerintem ez nem olyan hatalmas szörnyűség hogy ezért így meg kelljen büntetni :(

De csak hajtják hogy akkor is biztos ittunk! És akkor mi van? És felelőtlen vagyok blablabla pedig szerintem ez nem annyira súlyos dolog... mindegy a lényeg h szerintetek mit mondjak nekik hogy elengedjenek? Mert ha nem engednek el akkor elszökök az tuti! Mert mindig csak korlátozni akarják az életem! És nem tetszik nekik ha boldog vagyok mert irigykednek!



2017. aug. 30. 18:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha csak korlátozni akarnának akkor nem fáztál volna meg mert le se engedtek volna Siófokra. Az írásodból úgy érzem még erősen kiskorú vagy.
2017. aug. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kiskorú 16 vagyok!
2017. aug. 30. 18:52
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Na jó, szakadok...18 év alatt kiskorú vagy. '6 évesen szerintem ne pattogj. Én se engedném a kiskorú gyerekemet sehova, ha részegen fürdőzött, mert nem csak buta, hanem felelőtlen is. Tudod hány részeg fiatal fulladt idén a Balatonba?


Inkább legyél hálás amiért elengedtek Siófokra, és gondolom mindent őt álltak.

2017. aug. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
86%
Engem nem engedtek volna el Siófokra, és ezt valahol meg is értem.. 16/L
2017. aug. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azért egy megfázás nem a világ vége szerintem -.-
2017. aug. 30. 19:02
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Az nem, de az igen hogy felelőtlen gyerekként viselkedve veszélyeztetted a saját életedet. Meg gondolom, azért nem pedáloznál ennyire hogy megfázva iskolába mehess. Nagyon gyerek vagy még,nem neked való az ivás.
2017. aug. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem veszélyeztettem az életem te is pont úgy túlreagálod mint a szüleim rengetegen fürödtek már a Balatonban!!!
2017. aug. 30. 19:05
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Éjszaka a Balatonban fürdeni nem épp felelős dolog...


Megértem őket, és ha belefulladsz? Nem kell hozzá sok.

2017. aug. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka, részegen fürödtek a Balatonban mint te? Ezt valahogy nehezen hiszem el...
2017. aug. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát pedig hidd mert nem mi voltunk az elsők -.- Csak sajnálni tudom aki soha életében nem csinált ilyesmit!
2017. aug. 30. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!