Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell ennyire 5000 Forint?

Miért kell ennyire 5000 Forint?

Figyelt kérdés
Anyum állandóan azt mondja, hogy kérjek a suliban iskolalátogatási igazolást mert akkor fel tud venni 5 ezret az önkormányzatnál. Na most apámmal együtt nettó több mint 500 ezret keresnek havonta. Értem én hogy az is pénz de azért ennyire nem vagyunk rászorulva.

2021. szept. 22. 18:01
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
34%

Vannak ilyen emberek, akik az anyjukat is eladnák 5 Ft-ért. Párom mostohaszülei ilyenek (hogy miért mostoha az nem tartozik ide), egy aranygyűrűért Ft-ért egy várost is elpusztítanának, ha megkaphatnák, és nem számítana semmi.)


Off: A párom egy angyal.

2021. szept. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
27%

Mert minél több van anál többet akarnak.(kérdés mekkora igényeitek vannak,mekkora és hány hazatok van kocsi,motor stb amit fent kell tartsanak ebből a pénzből)...


Mi a párommal jelenleg, az én füzimből vagyunk,most végre felvették a munka helyemre őt is.

Erős reményeket táplálok bele hogy még a tél be állta elött tudunk takarékoskodni kicsit anyagilag.Én pl plazmát adni járok el maszek kis pénzért.

De ha nem fizetnének érte,be nem tenném a lábam többet.

2021. szept. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
74%

500ezer forint tudod mire elég??

40ezer forint/hó/főnél van aki nem tudja, hogy lehet megoldani az étkezést, mert ez kevés. De legyen csak 40ezer. Ha 3an vagytok az is 120ezer ft. Az 500ezerből mindjárt 380 ami költhető. Ebből még jön le a rezsi, a használati dolgok megvétele, meg ilyenek. Ez az 500ezer el tud menni havonta simán vagy egy minimálisat lehet lerakni. Az meg pl egy festés alkalmával simán elmegy, vagy ablak csere, csempézés vagy bármi.

Nyugaton nem különböznek az árak az itteniektől. Több dolog még olcsóbb is, ott 1 fő keres 500at, nem az, hogy ketten. Ebből nem igazán lehet sokat takarékoskodni. 5ezer is 5ezer.

2021. szept. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
88%
Nem az a kérdés, hogy mennyi jövedelmük van, hanem hogy emellett mennyi fix kiadás. A nettó 500ezer három före nem igazán sok, jó esetben beosztással ki lehet belöle jönni, de nem mondható soknak, ugrálni nem lehet belöle!
2021. szept. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
94%
Jo, azert van, aki tenyleg gazos végletekig megy el azert h ennyire kis lofingnyi penzt szerezzen. De most csak annyirol van szo h elkérj egy papírt, sztem ennyi megtehető meg ha 1000forintrol is van szo.
2021. szept. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy tényleg már nem azért, de "tanárnő, szeretnék kérni egy iskola látogatásit" és ezért 5ezer forintot kapsz. Szerintem elég jó. 5ezer meg 5 ezer.
2021. szept. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
96%
5 ezer forint is penz, igazan nem nagy keres szerintem, hogy megszerezd azt a papirt. 3 perc az eletedbol, ennyire nehez?
2021. szept. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
26%
Egészen biztosan nem adnak semmi segélyt, ha 500e a nettó kereset, de mindegy.
2021. szept. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
86%
Ha nincsenek rászorulva, akkor kérd meg, hogy az lehessen a te zsebpénzed.
2021. szept. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
98%

Miért nem kell neked 5k forint? xd

Kérjed a papírt anyádnak fiam

2021. szept. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!