Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednéd a 18 éves fiad...

Elengednéd a 18 éves fiad éjszakai buliba?

Figyelt kérdés
Tudom már nagykorú de nem szeretném ha leinná magát a sárga földig, és hülyeséget csinálna. Ti elengednétek? Ebben a városban van a hely, ahova menne, és hajnalig ott lenne a barátaival.

2021. szept. 24. 19:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
99%
Ha jó nevelést kapott, nem lesz gond. De g9ndolom eddig is tiltottátok mindentől, nincs tapasztalata, nem tudja mennyi az elég, így előfordulhat, hogy túltolja. De nem azzal kell megoldani, hogy továbbra sem engeded sehova. Inkább most essen át ezeken a bakikon, mint később. Ami fontos, hogy soha ne hagyják egymást egyedül, és ha gáz van, menj érte.
2021. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
94%
Persze, engedd. Nagykorúként nehogy már ne mehessen el egy buliba. Akár meg is nősülhet. Előbb-utóbb valahol úgyis le fogja magát inni, akkor már inkább helyben és a barátaival. Tanul belőle, legalábbis remélem.
2021. szept. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
96%

Én 18 évesen már a tőlem 300 km-re lévő Pestre jártam bulizni, nemhogy a saját városomba.

Csak annyit mondok, hogy ha nem engeded, akkor is elmegy.

2021. szept. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
81%
Nevelted volna úgy, hogy most ne kelljen aggódni, hogyan fog viselkedni.
2021. szept. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
93%
Miért féltesz egy 18 éves fiatal felnőttet? Az oké, hogy agyilag gyerek még valószínűleg, de 100 százalék, hogy egy erős másnaposságon kívül semmi baja nem lesz. Kérdező, nem tudom, hogy voltál-e valaha részeg, de ennyire azért nem veszélyes, még akkor sem, ha hányásig isznak :D.
2021. szept. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
97%
#15: Nem a részegség veszélyes, hanem amit részegen művel az ember. Én már csak tudom :-D Vagy inkább :-(
2021. szept. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
88%
Én lányként már 15 évesen jártam… az elején nem is tudtak róla. Soha nem történt semmi baj, de óriási bulikat éltem át és nagyon jó fiatalkorom van/volt. Persze jópárszor leittam magam. 😀 de ha 18 évesen még beleszólsz a dolgaiba közlöm, hogy tönkre tetted az életét :)
2021. szept. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Már 18 előtt is lehetett volna, most meg már szinte 0 közöd hozzá.
2021. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
75%
#16-os, neken is voltak olyan bulik, hogy a másnapot is végigokádtam. Addig nem baj, amíg a körülötted lévők is részegek. Józan emberekkel meg max akkor szabad kontaktusba lépni, ha haza kell vitetned magad taxival, vagy tényleg valami komoly baj van(amire nagyon kicsi az esély). De tudom miről beszélsz, én is tavaly ilyen érettségi utánj osztályösszejövetelen mindenki előtt fek akartan vinni az egyik osztálytársamat szobára :D. Nem vesztettem vele semmit, azelőtt sem kedvelt.
2021. szept. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

És csodálkozunk miért van ennyi életképtelen fiatal.. Mikor még egy szaros buliba se akarja anyuci elengedni 18 évesen mikor jogilag már felnőtt..


Meddig akartok még a gyereken ülni?

2021. szept. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!