Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudnék anyámmal csinálni...

Mit tudnék anyámmal csinálni (többi lenn)?

Figyelt kérdés
Aszexuális huszonéves vagyok, anyám kb. minden két percben nyaggat hogy nősüljek meg, szinte ha meglát egy korombeli lányt az utcán... Gyermek téma ugyanúgy, mondott már ilyeneket hogy a dolgom hogy aranyos unokákat hozzak a házhoz :)) Kínomban pár éve egy lányhavert mondtam a barátnőmnek, akivel időnként talizunk. Egy ideig elég volt, de már vérszemet kapott hogy mutassam be, stb. Egyszer kínomban elmondtam neki a fentieket, ideig-óráig rosszul esett neki, hogy nem szeretem ezt a lányt, de mostanában mondja hogy akkor is nősüljek meg, nem fontos hogy nem szeretem, apám sem szereti, csak nősüljek meg hogy valaki ellásson (az nem feleség hanem bejárónő). Biztos lesznek akik azt mondják, a különköltözéssel megoldódik, de őt ismerve vagy telefonon vagy látogatásokkor ezeket fogja hangoztatni. Amúgy egyedül kívánok élni, munka után egy üres csendes lakásba hazamenni, barátokkal talizni, utazgatni.

2021. szept. 25. 12:37
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Ilyen jutott eszembe hogy egy idő után meddőnek mondani magam, vagy ha demens lesz bárki baráti pár gyermeke eljátszhatja az unokát...
2021. szept. 25. 12:40
 2/35 anonim ***** válasza:
91%
És ha sose lesz demens?
2021. szept. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Sajnos az anyukája az lett pedig háztartásbeli volt, nem mondhatom hogy megszakadt
2021. szept. 25. 12:49
 4/35 anonim ***** válasza:
87%

Külön költözés, és ha nem szakad le a témáról akkor kapcsolat megszakítás. Nem kell örökre, csak egy ideig nem beszélsz vele. Majd észbe kap.

Az hogy meddőnek hazudod magad hülyeség, azzal nyaggat majd hogy kezeltesd magad. Lehet az örökbefogadás is tetszene neki akkor már.. De a házasodj meg témával ugyanúgy zaklatna.

Erőteljesen tudasd vele hogy nem akarsz gyereket. Esetleg mondd, hogy utálod őket.

Én valóban utálom őket, és amikor ezt elmondom, utána nem szoktak nyaggatni a mikoooszűűlszmán témával. Leállnak. Bármi más érvet hozok fel (nincs pénzem gyerekre, nincs stabil kapcsolatom, beteg vagyok stb) nem volt eddig hatásos. Utálom őket mint a sz4rt, azért nincs gyerekem. Nem firtatják tovább.

2021. szept. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem költözöl külön? Vagy ignorálod az ilyen kérdéseket?
2021. szept. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
#5, írtam, hogy: "Biztos lesznek akik azt mondják, a különköltözéssel megoldódik, de őt ismerve vagy telefonon vagy látogatásokkor ezeket fogja hangoztatni. "
2021. szept. 25. 12:52
 7/35 A kérdező kommentje:
Sajnos tudja h amúgy kedvelem a gyermekeket, bár jó ötlet egy vadidegennek ezt mondani :)
2021. szept. 25. 12:57
 8/35 anonim ***** válasza:
91%
OFF, de a demencia nem így működik.
2021. szept. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
És élettársra se vágysz? Sok aszex nő van, lehet jól kijönnétek, és tudnátok együtt élni.
2021. szept. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Együtt éljünk lakótársként szex nélkül?

Illetve a gyerek akkor sem születik magától, nem is vágyom gyerekre.

2021. szept. 25. 13:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!