Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hibás és rossz vagyok, amiért...

Piriiiii kérdése:

Hibás és rossz vagyok, amiért nem szeretek anyámmal beszélgetni, közös dolgokat csinálni, vele egy légtérben lenni, úgy általában véve szörnyű a kapcsolatunk, mert mióta élek, alkoholista?

Figyelt kérdés

Sosem tudtam tolerálni az ivását, de azért próbálkoztam. De soha nem is volt jó a kapcsolatunk, sose beszélgetünk, nem tud rólam semmit, ahogy én se róla. Ez nyilván rossz, de néha úgy érzem, nem teszek meg eleget... Pedig nehéz vele élni, most igyekszem saját életteret kialakitani, saját ház, stb... (mielőtt valaki írná, hogy de bszki, költözz el)

21/L


2018. ápr. 6. 10:06
 1/2 anonim válasza:
93%

Nem, nem vagy az. Akkor lennel az, ha ezt elvezned.


Neked ilyen szulot dobott a gep, nem te tehetsz rola. Es segiteni sem tudsz rajta, csak sajat magan tud segiteni, ha akar. Az elkoltozesed talan egy idore kijozanitja, talan nem. Ez nem a te sarad.


Ezt mondani konnyu, de a sajat eletedet kell elned. Ettol nem leszel gonosz, vagy onzo. Mi ertelme tonkretenni az eletedet valaki mas miatt, ugy, hogy kozben a masikon nem segitesz vele?

2018. ápr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%
Nem! Tudom milyen enyém ugyanez! Éld az életedet,és ne Te vedd magadra a szülői szerepet számára,amit ő Neked nem tudott biztosítani. Tudom... lelkiismeret furdalást kelt. Én eddig tabukènt kezeltem a témát. Most beszélek egy csúnya törtènet után erről jobb ismerősökkel. Lelkileg sokat segít mástól is hallani,h ne foglalkozzak vele stb stb.
2018. ápr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!