Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek kinek van igaza?

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Röviden: 22 vagyok és most van először párkapcsolatom, tini koromtól rengeteget betegeskedtem és voltam kórházban, nem voltak igazán adottak a körülmények az ismerkedéshez. De most végre boldog vagyok és lett barátom, akit úgy volt, hogy ma bemutatok apukámnak, de ő az utolsó pillanatban lemondta, mert más elintézni valója lett és ma NINCS KEDVE. Nagyon összevesztünk ezen, hogy egy (számomra) ilyen fontos dolgot ennyivel leráz, ő viszont teljesen másképp látja. Szerintetek én reagálom túl? Nagyon megbántott és meg sem hallgatott.

2021. szept. 25. 14:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%
Ha a srác mondta le, akkor vagy beijedt, vagy ennyire nem érdekled.
2021. szept. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
13%

" bemutatok apukámnak"


Gyerekesen gondolkozol.És ha mondjuk apukádnak nem szimpatikus a srác? Akkor szakitol vele? Miért fontos hogy más mit gondol? Szerintem ha az ember megtalálja az igazit kb leszarja a világot...

2021. szept. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%

Ha megbántott ezzel és te elmondtad neki, hogy ez mennyire fájt vagy rosszul esett neked de őt nem érdekelte akkor “nem reagálod túl” hanem ő nem törődik az érzéseiddel.

Ez egy jel, nem szakító ok de tudd, hogy kivel állsz szemben. Én amúgy a helyedben nem keresném egy kicsit. Ha “leszarja” hidd el veled kapcsolatban is így érez.

2021. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
61%
Túlreagálod. Apádnak is lehet elég nyűge, nem biztos hogy hiányzik a pasid a nyakára éppen.
2021. szept. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
82%
Majd be lesz pótolva, nem veszett el semmi végleg.
2021. szept. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
32%
#9 Nyilván az apja, a válaszolok felé ezt nem tudom, hogy nem érti... Általános iskolás szövegértés kell hozzá csak.
2021. szept. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!